Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

Narodil jsem se jednoho podzimního rána se Sluncem ve Vahách a Lunou ve Vodnáři v roce Dřevěného Tygra.

Od svého dětství jsem věděl a cítil, že existuje něco mnohem většího než jsme my sami. Vnímal jsem věci rozdílně, často jsem nechápal sebe i ostatní, své pocity a díky tomu jsem šel často hlavou proti zdi.

I mé pozdější životní zkušenosti plné výher i pádů, mě později dovedly k tomu, abych se zaměřil k sobě, více sebe poznal a pochopil, naučil se přijímat i odpouštět. V mém životě jsem zažil mnoho zásadních okamžiků i setkání s lidmi, kteří mi pomohli mnohé pochopit. Děkuji za všechny tyto dary, neboť díky nim, má cesta životem nabrala vždy nový směr. Děkuji za cestu do Indie, děkuji za všechna hluboká uvědomění, které jsem zde zažil.

Všechny tyto zkušenosti mě přivedly k Vám. Již mnoho let za pomoci různých níže uvedených technik, pomáhám při obtížích na fyzické i emocionální úrovni. A rovněž věřím, že tímto mohu i Vám ukázat novou cestu či jiný směr.

Absolvované kurzu a semináře
Absolvované kurzu a semináře

Reiki I u Andělské Paní Lenky Mohammadi

Reiki II u Andělské Paní Lenky Mohammadi

Bio- Touch 

Rekvalifikační kurz Sportovních a Rekondiční masáže

Škola Tajné Čínské Vojenské Medicíny u léčitelky V. F. Kůlové

Raindrop Technika u Jonathan Kšajt

Kurz na práci s Očistnými Tělovými Svícemi

Masculine power ..

Osho meditace - Prohloubení znalostí a facilitace, Certifikovaný trénink vedení OSHO meditací s Vatayanou.

Vatayana je senior terapeutka a trenérka výcviků OSHO meditací a meditativních terapií v OSHO Meditačním resortu v indické Puně, jehož část také koordinuje. Vatayana byla řadu let v osobní blízkosti Osha a následuje jeho vizi přenesení kvality meditace do běžné denní aktivity.