Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

MEDITACE PRO KAŽDOU ŽENU

Meditace jsou určeny pro všechny ženy, které  Mohou však být pozvánkou na její cestu, neboť prožitky a terapeutické účinky, které získáte z jednotlivě zaměřených meditací ve Vás zanechají hluboké a silné prožitky. Každá meditace tvoří terapii. Všechny meditace jsou laskavé, přístupné a otevřené začátečníkům i pokročilým. 

Ženské meditace jsou vyjádřením aktivních meditací, které v sobě zahrnují prvky spontánního a prožitkového tance, třesení, vlnění, vibrace - účinné rezonanční techniky, techniky a cvičení přírodní léčby s blahodárnými účinky, techniky pro transformaci sexuality, způsoby vědomého doteku a účinné meditační techniky.  Meditace je zakončena relaxací v různých relaxačních pozicích. Každá meditace má svoji účinnou mudru - tantru prstů a tato mudra je zapojena do procesu meditace. Podporuje a rozvíjí účinek meditační techniky. 

TVOŘIVÉ DĚTSTVÍ

Meditace pomáhá doprožívat potřeby z dětství, zvláště podporuje tvořivost a schopnost objevovat nové věci, léčí dogmatickou výchovu a pomáhá rozvíjet mysl a mozek. Meditace uvolňuje psychické napětí , podporuje život a umění si hrát. Člověk je schopen postavit se čelem ke každé  životní situaci, problému nebo úkolu. Tvořivé dětství rozvíjí aspekt Herečky.

LASKAVÉ SEBEPŘIJETÍ

Meditace otevírá nejdůležitější vztah člověka, tím je vztah k sobě samému. Obzvláště důležité je to pro soudobou ženu, která je orientovaná na vztahy. Partnerský vztah níkdy nemůže být funkční bez lásky člověka k sobě. Meditace otevírá schopnost citového vyjádřování a přijímání sebe sama bez destruktivního sebehodnocení. Pomáhá odstraňovat přehnanou pozornost na hodnocení a sebedestruktivní kritiku. Laskavé sebepřijetí rozvíjí aspekt Krásky.

UMĚNÍ SE PROSADIT

Meditace odstraňuje strach z existenční nejistoty, podporuje schopnost se prosadit pomocí psychické síly Vnitřního muže, ale rovněž pomocí aktivace psychické síly Vnitřní ženy. Meditace učí nenechat se odradit vlastními chybami a počítat s nimi jako s přirozenou součástí sebe sama. Prosazování sebe sama pak není nic proti člověku, ale naopak, že je to nutná součást života. Vše, co se má objevit a co má být stvořeno, potřebuje pozornost a  své místo na slunci. Umění se prosadit rozvíjí aspekt Živitelky.

IMUNITNÍ  POSÍLENÍ

Meditace podporuje životní sílu a imunitu, meditace je vhodná jako prevence a dlouhodobý lék  k chronickým nemocem, odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulevuje tkáním od psychického a emocionálního napěti. Odstraňuje nedůvěru člověka k léčení a sebeléčebným schopnostem organismu. Imunitní posílení rozvíjí aspekt Léčitelky.

NO MIND MEDITATION

No mind meditation je jednou z velmi důležitých meditací vhodných pro západního člověka. Uvolňuje psychické napětí a osvobozuje mysl od přetížení a nadbytečného stresu. Deprogramuje nadbytečné myšlenkové struktury, které jsou zvláště formovány reakcí na strach v jeho nejrůznějších formách. Meditace uvolňuje psychiku a spojuje tělo s hlavou. Je obzvláště užitčná pro ženy i muže v manažerských pozicích, pro všechny s velkou psychickou zátěží a zodpovědností. Meditace rozbíjí automatismy, otevírá lidské emoce a podporuje schopnost prožívat. Prožívání je důležité pro aktivní psychický odpočinek a pro schopnost se uvolnit a relaxovat.

DEVAVANI

Devavani je nádherná jemná meditace, která zvědomuje náš vnitřní dětský svět a podporuje schopnost se vyjadřovat a tvořit. Kromě meditativnosti, což je hodnota sama o sobě, tvoří v člověku vnitřní stav, který je otevřený novým věcem. Meditace podporuje rozvoj uměleckého talentu, schopnost řešit problémy novým způsobem, objevuje umění inovace.Ženské meditace Mohendžodáro jsou součástí Tantra-jógy Mohendžoráro zakladatelů MUDr.Moniky Sičové a Ing. Igora Samotného


Ing. Igor Samotný
Ženské meditace Mohendžodáro
www.mohendzodaro.cz
info@suguma.cz