Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

MĚŘENÍ ZYTO SCANNER

pro výběr esenciálního oleje na míru 

Tento měsíc za zvýhodněnou cenu 200 Kč.

Každá buňka ve vašem těle je propojena sítí, odesílá a přijímá informace a koordinuje miliony funkcí, které vaše tělo zpracovává každý den. Když vaše tělo dostane do nerovnováhy, využívá tyto komunikační cesty k přímým dostupným zdrojům k obnovení rovnováhy. Vaše tělo je tak rychlé, že ve většině případů ani nebudete vědět, že se něco děje. Trvá-li však tato nerovnováha déle, mohou se začít projevovat příznaky, které jsou vnějším projevem vašeho těla.  Příliš často ignorujeme naše zdraví, dokud se nezhorší natolik, že se objeví příznaky.

Neměli byste raději podporovat každodenní úsilí vašeho těla vypořádat se s malými problémy?

Technologie ZYTO umožňuje počítači komunikovat s vaším tělem. Během testu ZYTO se do vašeho těla, skrze přiloženou dlaň ruky na přístroj, zavádějí jemné energetické impulsy nazývané virtuální stimuly (VSI). Vaše tělo reaguje na tyto impulzy kladným či záporným způsobem a ZYTO měří a zaznamenává  odpovědi vašeho těla.

Díky ZYTO biokomunikaci můžeme při měření shromáždit obrovské množství údajů o vašem těle. ZYTO skenování je výměnou podnětů a odpovědí mezi počítačem a tělem.

Zde je jednoduchý příklad:  Vitamín C lze  získat jak z pomeranče, tak z brokolice. Při výběru můžete například preferovat poměranč, protože Vám lépe chutná, ale brokolice může být pro Vás lepší volbou, neboť vaše tělo je schopné extrahovat vitamín C z brokolice efektivněji.

Pokud do testu ZYTO zahrnujeme  např. pomeranč a brokolici, zjistíme, že vaše tělo reaguje příznivěji na brokolici a méně příznivě  na pomeranč. Příznivější odpovědi jsou označovány jako vaše biologické preference; jinými slovy, projevujete biologickou preferenci brokolice.

 Pochopení přehledů ZYTO

Po dokončení kontroly je vygenerován přehled, který vám poskytne podrobnější informace o konkrétních orgánech a tělových systémech, přičemž díky Zyto měření budou  prozkoumány vaše biologické preference pro výběr konkrétních esenciálních olejů a výživových doplňků , které podporují vaše individuální potřeby.

Vaše tělo spotřebuje energii ve snaze udržet zdravou rovnováhu. ZYTO pomáhá identifikovat dodatečnou podporu, kterou může vaše tělo potřebovat k udržení rovnováhy a udržení vysoké energetické úrovně.

Vaše tělo ví, co potřebuje? Možná se musíš zeptat! 

Pokud Vás tedy zajímá, jaký EO by byl pro Vás v danou chvíli efektivnější, kontaktujte nás k objednání na Zyto měření.