PILATES ON-LINE

V červnu se budeme i nadále potkávat při společném cvičení a relaxaci s Pilates v on-line prostoru. Jsem moc ráda, že si v těchto časech našla i tato forma své příznivce.  S velkým překvapením je pro mnohé z Vás i pro mě příjemnou možností, jak si udržet kontakt, sdílení, ale i zdraví po fyzické i duševní stránce. Pro některé z Vás, je tato možnost i určitou úsporou času, kdy můžete cvičit a relaxovat z domácího prostředí.

V červnu nás čekají celkem 4 pondělní lekce + 4 lekce jako bonus. Nabízím Vám možnost cvičení a relaxace  2 krát v týdnu, v pondělí a čtvrtek od 18.30 hod. - tedy celkem 8 lekcí za 400 Kč. Cena za červen je jednotná ve výši 400 Kč a je na Vás, zda-li využijete možnosti cvičit 2 krát v týdnu či ne.  

Připojení pro on-line Pilates provádím přes FB, kdy budete přidáni v případě zájmu do skupiny. V případě, že se rozhodnete dále nepokračovat, ze skupiny Vás zase odeberu. Přenos je přes živé vysílání, záznam budete mít vždy k dispozici do další lekce, pro případ, že v den či daný čas cvičení nestihnete.

Cvičení bude variabilní, na podložce ve čtvrtek v kombinaci s Pilates na míči vždy v pondělí. Pravidelným cvičením posilujeme naše tělo i jeho odolnost na fyzické i duševní úrovni proti všem vlivům z okolního prostředí. Věřím, že vidíte výsledky vašeho pravidelného zájmu a péče o sebe a tak se těším, že se budeme společně setkávat i nadále nebo přivítám velmi ráda nové zájemce.


Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz PILATES/ duben 2021 .

Kontakt: stepanova-lenka@seznam.cz

tel. 723 002 432

PILATES ČERVEN 2021

KDY: vždy v pondělí a čtvrtek v 18.30 hod.

Kurz v ČERVNU obsahuje celkem 8 lekcí - v kurzu lze pokračovat další měsíc.

Cena kurzu ČERVEN : 400 Kč

Termíny:  Pondělí : 7.6/14.6./21.6./28.4.

                  Čtvrtek : 3.6./10.6./17.6./24.6.PILATES KVĚTEN 2021

KDY: vždy v pondělí a čtvrtek v 18.30 hod.

Kurz v KVĚTNU  obsahuje celkem 9 lekcí - v kurzu lze pokračovat i další měsíc.

Termíny: 

 Pondělí : 3.5./10.5./17.5./24.5./31.5

 Čtvrtek : 6.5./13.5./20.5./27.5

Cena kurzu KVĚTEN : 450 KčZÁMĚR A CÍL KURZU PILATES

Záměrem a cílem kurzu Pilates je postupné relaxační uvolňování celého těla s postupným důrazem na posilování zejména hlubokých, stabilizačních břišních svalů. Centrem naší pozornosti je oblast středu těla ( od břicha mezi posledním žebrem a pánvi ), které jsou považovány za zdroj síly a stability našeho těla. Čím silnější střed v postupném cvičení vytváříme, tím více posilujeme zdroj síly a stability této oblasti ( a nejen to ). Břišní svaly jsou pak pravidelným cvičením více silné, a tím rovněž udržují páteř vzpřímenou a tlumí tím více tlak, který je na ni vyvíjen. Ochablost těchto partií má nepříznivý dopad na stabilitu bederní páteře a může vést ke vzniku bolesti v této oblasti. Pro dosažení požadovaných výsledků je velmi důležitá pravidelnost, důslednost, koncentrace, vizualizace a další principy důležité při provádění jednotlivých cviků.

Zároveň je PILATES doplněné o cvičení orgánové sestavy MAKKO-HO, která Vám pomůže celý cvičební proces v těle více ukotvit, posílit zdraví a zároveň rozšiřuje rámec celého kurzu, včetně benefitu užítí aromaterapie v jednotlivých hodinách.

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Zašlu Vám informace k připojení do skupiny pro on-line cvičení.