PILATES ON-LINE

V březnu i dubnu se budeme i nadále potkávat při společném cvičení a relaxaci s Pilates v on-line prostoru. Jsem moc ráda, že si v těchto časech našla i tato forma své příznivce.  S velkým překvapením je pro mnohé z Vás i pro mě příjemnou možností, jak si udržet kontakt, sdílení, ale i zdraví po fyzické i duševní stránce. Pro některé z Vás, je tato možnost i určitou úsporou času, kdy můžete cvičit a relaxovat z domácího prostředí.

V březnu i dubnu  nás čeká celkem 5 pondělních lekcí + 4 lekce jako bonus. Nabízím Vám možnost cvičení a relaxace  2 krát v týdnu, v pondělí a čtvrtek od 18.30 hod. - tedy celkem 9 lekcí za 450 Kč. Cena za březen je jednotná ve výši 450 Kč a je na Vás, zda-li využijete možnosti cvičit 2 krát v týdnu či ne.

Připojení pro on-line Pilates provádím přes FB, kdy budete přidáni v případě zájmu do skupiny. V případě, že se rozhodnete dále nepokračovat, ze skupiny Vás zase odeberu.

Cvičení bude variabilní, na podložce v kombinaci s Pilates na míči. Pravidelným cvičením posilujeme naše tělo i jeho odolnost na fyzické i duševní úrovni proti všem vlivům z okolního prostředí. Věřím, že vidíte výsledky vašeho pravidelného zájmu a péče o sebe a tak se těším, že se budeme společně setkávat i nadále nebo přivítám velmi ráda nové zájemce.


Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz PILATES/ duben 2021 .

Kontakt: stepanova-lenka@seznam.cz

tel. 723 002 432


KDY: vždy v pondělí a čtvrtek  v 18.30 hod.

Kurz v březnu obsahuje celkem 9 lekcí , v kurzu lze dále pokračovat další měsíc.

Cena kurzu BŘEZEN:  450 Kč

Termíny: Pondělí : 1..3./8.3./15.3./22.3./29.3./

                  Čtvrtek : 4.3./11.3./18.3./25.3./


PILATES DUBEN 2021

KDY: vždy v pondělí a čtvrtek v 18.30 hod.

Kurz v DUBNU obsahuje celkem 9 lekcí - v kurzu lze pokračovat další měsíc.

Cena kurzu DUBEN : 450 Kč

Termíny:  Pondělí : 5.4./12.4./19.4./26.4.

                  Čtvrtek : 1.4./8.4./15.4./22.4./29.4.
ZÁMĚR A CÍL KURZU PILATES

Záměrem a cílem kurzu Pilates je postupné relaxační uvolňování celého těla s postupným důrazem na posilování zejména hlubokých, stabilizačních břišních svalů. Centrem naší pozornosti je oblast středu těla ( od břicha mezi posledním žebrem a pánvi ), které jsou považovány za zdroj síly a stability našeho těla. Čím silnější střed v postupném cvičení vytváříme, tím více posilujeme zdroj síly a stability této oblasti ( a nejen to ). Břišní svaly jsou pak pravidelným cvičením více silné, a tím rovněž udržují páteř vzpřímenou a tlumí tím více tlak, který je na ni vyvíjen. Ochablost těchto partií má nepříznivý dopad na stabilitu bederní páteře a může vést ke vzniku bolesti v této oblasti. Pro dosažení požadovaných výsledků je velmi důležitá pravidelnost, důslednost, koncentrace, vizualizace a další principy důležité při provádění jednotlivých cviků.

Zároveň je PILATES doplněné o cvičení orgánové sestavy MAKKO-HO, která Vám pomůže celý cvičební proces v těle více ukotvit, posílit zdraví a zároveň rozšiřuje rámec celého kurzu, včetně benefitu užítí aromaterapie v jednotlivých hodinách.

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Zašlu Vám informace k připojení do skupiny pro on-line cvičení.