PODZIM 2021

Pokud máte rádi pohyb, hledáte uvolnění, citlivý přístup při cvičení, potřebujete protáhnout celé tělo i svaly, uvolnit napětí nejen v těle, ale vyprázdnit si hlavu od starostí a nepříjemných myšlenek, může být Pilates pro Vás právě tím, v čem najdete to, co Vám chybí. Uvolněnost, novou energií, dokonale protažené tělo, radost a příjemné pocity ze sebe, sdílení a kontakt s ostatními, kteří sdílejí stejné hodnoty jako vy. Chvíle, kterou si jednou týdně uděláte jen sami pro sebe. 

Zatím bychom cvičili v září a v říjnu, pokud bude podzim příznivý, určitě budeme pokračovat i v listopadu a prosinci. Proto nemám v tuto chvíli stanovenou cenu pro celé čtvrtletí, ale pouze za září a říjen. Cena 1 hodiny je 100 Kč, a celková cena kurzu je stanovena dle celkového počtu hodin daného kurzu. Platba je splatná v celé výši před začátkem kurzu. Další období listopad - prosinec bude stanovena dle dané situace. 

V loňském roce jsme cvičili on-line, takže je zde i tato možnost.
Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz PILATES/ říjen 2021 .

Kontakt: stepanova-lenka@seznam.cz

tel. 723 002 432

PILATES v TELČI začíná od 20.září

KDY: vždy v pondělí od 19.00 hod. v Univerzitním centru

Termíny: 20.9./4.10./11.10./18.10./25.10./

Cena: 500 Kč

               PILATES V DAČICÍCH začíná od 23. září

KDY: vždy ve čtvrtek od 17.30 v Sokolovně

Termíny: 23.9./30.10/7.10./14.10./21.10./28.10

Cena: 600 Kč
CO můžete pravidelným cvičením získat?

Záměrem Pilates je postupné relaxační uvolňování celého těla s postupným důrazem na posilování zejména hlubokých, stabilizačních břišních svalů. Centrem naší pozornosti je oblast středu těla ( od břicha mezi posledním žebrem a pánvi ), které jsou považovány za zdroj síly a stability našeho těla. Čím silnější střed v postupném cvičení vytváříme, tím více posilujeme zdroj síly a stability této oblasti ( a nejen to ). Břišní svaly jsou pak pravidelným cvičením více silné, a tím rovněž udržují páteř vzpřímenou a tlumí tím více tlak, který je na ni vyvíjen. Ochablost těchto partií má nepříznivý dopad na stabilitu bederní páteře a může vést ke vzniku bolesti v této oblasti. Pro dosažení požadovaných výsledků je velmi důležitá pravidelnost, důslednost, koncentrace, vizualizace a další principy důležité při provádění jednotlivých cviků.

Zároveň je PILATES doplněné o cvičení orgánové sestavy MAKKO-HO, která Vám pomůže celý cvičební proces v těle více ukotvit, posílit zdraví a zároveň rozšiřuje rámec celého kurzu, včetně benefitu užítí aromaterapie v jednotlivých hodinách.

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem.