Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

 PILATES 2022

Pokud máte rádi pohyb, hledáte uvolnění, citlivý přístup při cvičení, potřebujete protáhnout celé tělo i svaly, uvolnit napětí nejen v těle, ale vyprázdnit si hlavu od starostí a nepříjemných myšlenek, může být Pilates pro Vás právě tím, v čem najdete to, co Vám chybí. Uvolněnost, novou energií, dokonale protažené tělo, radost a příjemné pocity ze sebe, sdílení a kontakt s ostatními, kteří sdílejí stejné hodnoty jako vy. Chvíle, kterou si jednou týdně uděláte jen sami pro sebe. 


Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz PILATES/ leden 2022.

Kontakt: stepanova-lenka@seznam.cz

tel. 723 002 432

PILATES v TELČI začíná od 10.ledna

KDY: vždy v pondělí od 18.30 hod. v Univerzitním centru

Termíny: 10.1. / 17.1. / 24.1. / 31.1.

Cena: 400  Kč

               PILATES V DAČICÍCH začíná od 14..září

KDY: vždy ve čtvrtek od 17.30 v Sokolovně

Termíny: 14.1. / 21.1. /28.1. 

Cena: 300  Kč
CO můžete pravidelným cvičením získat?

Záměrem Pilates je postupné relaxační uvolňování celého těla s postupným důrazem na posilování zejména hlubokých, stabilizačních břišních svalů. Centrem naší pozornosti je oblast středu těla ( od břicha mezi posledním žebrem a pánvi ), které jsou považovány za zdroj síly a stability našeho těla. Čím silnější střed v postupném cvičení vytváříme, tím více posilujeme zdroj síly a stability této oblasti ( a nejen to ). Břišní svaly jsou pak pravidelným cvičením více silné, a tím rovněž udržují páteř vzpřímenou a tlumí tím více tlak, který je na ni vyvíjen. Ochablost těchto partií má nepříznivý dopad na stabilitu bederní páteře a může vést ke vzniku bolesti v této oblasti. Pro dosažení požadovaných výsledků je velmi důležitá pravidelnost, důslednost, koncentrace, vizualizace a další principy důležité při provádění jednotlivých cviků.

Zároveň je PILATES doplněné o cvičení orgánové sestavy MAKKO-HO, která Vám pomůže celý cvičební proces v těle více ukotvit, posílit zdraví a zároveň rozšiřuje rámec celého kurzu, včetně benefitu užítí aromaterapie v jednotlivých hodinách.

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem.