Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

PILATES TELČ

Zde můžete najít pro Vás důležité informace k organizaci, frekvenci a termínech kurzů Pilates v Telči. Věřím, že si rádi uděláte čas a dovolíte si na chvíli se zastavit při společných chvílích s Pilates. Těším se na každé setkání, které spolu prožijeme.

KDY:  pravidelná pondělí vždy v 18.30 hod.

KDE: Univerzitní centrum v Telči, nám. Zachariáše z Hradce 

Kurz obsahuje 14 lekcí  (září-prosinec) , v kurzu lze dále pokračovat ( další čtvrtletí )

Cena kurzu: 1 400 Kč  

Termíny:  7.9. / 14.9. / 21.9. / 5.10.. / 12.10. / 19.10. / 26.10./ 2.11. / 9.11. / 16.11. / 23.11. / 30.11. / 7.12. / 14.12. /

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz PILATES/ 4.čtvrtletí 2020 nebo hotově dle domluvy na místě


ZÁMĚR A CÍL KURZU PILATES

Záměrem a cílem kurzu Pilates je postupné relaxační uvolňování celého těla s postupným důrazem na posilování zejména hlubokých, stabilizačních břišních svalů. Centrem naší pozornosti je oblast středu těla ( od břicha mezi posledním žebrem a pánvi ), které jsou považovány za zdroj síly a stability našeho těla. Čím silnější střed v postupném cvičení vytváříme, tím více posilujeme zdroj síly a stability této oblasti ( a nejen to ). Břišní svaly jsou pak pravidelným cvičením více silné, a tím rovněž udržují páteř vzpřímenou a tlumí tím více tlak, který je na ni vyvíjen. Ochablost těchto partií má nepříznivý dopad na stabilitu bederní páteře a může vést ke vzniku bolesti v této oblasti. Pro dosažení požadovaných výsledků je velmi důležitá pravidelnost, důslednost, koncentrace, vizualizace a další principy důležité při provádění jednotlivých cviků.

Zároveň je PILATES doplněné o cvičení orgánové sestavy MAKKO-HO, která Vám pomůže celý cvičební proces v těle více ukotvit, posílit zdraví a zároveň rozšiřuje rámec celého kurzu, včetně benefitu užítí aromaterapie v jednotlivých hodinách.

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Obratem Vám zašlu přihlášku s údaji o účasti v kurzu.