Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

Co je Raindrop Technika ?

Raindrop je masážní a aromaterapeutická, neinvazivní technika, při které se na páteř a chodidla aplikuje 9 esenciálních olejů Young Living se speciálními masážními postupy. Je velice jemná a přesto hluboce regenerační a harmonizující. Působí hluboce na kosti, kouby, páteř apod.. Zároveň dokáže uvolnit napětí způsobené stresem či fyzickým vyčerpáním. Raindrop je skutečně hlubokým a velmi příjemným zážitkem, který po aplikaci působí i několik týdnů, proto je mnohem účinějším pomocníkem oproti klasické masáži.

Raindrop technika je velmi komplexní metoda, neboť při ní dochází k působení několika vlivů najednou. Jak již bylo zmiňováno, při Raindropu jsou aplikovány esenciální oleje Young Living, jejichž aroma, resp. vdechování esenciálních olejů má uklidňujídí a uvolňující účinek. 

Čich je jediný z pěti smyslů, který je přímo spojen s limbickým lalokem mozku, v němž se nachází naše emocionální řídicí centrum. Aroma esenciálních olejů dokáže evokovat emoce mnohem dříve, než jsme schopni si je uvědomit. Využívá tedy potenciálu, jehož význam si v roce 1989 uvědomili badatelé, kteří objevili význam amygdaly, části mozku, v níž se ukládají a uvolňují citová traumata.

Další úroveň působení je spojena s úlevou a regenerací přetížených svalů, kostí a kloubů. Aplikace esenciálních olejů rovněž vyrovnává energii, pozvedá náladu a pomáhá při relaxaci a soustředění a títo podporuje přirozené tělesné procesy.

Raindrop technika rovněž využívá speciální masážní techniku Vita Flex, která ve spojení s esenciálními oleji napomáhá při aktivaci reflexních bodů na rukou, nohou a dalších částech těla, čímž přináší podporu a rovnováhu na všech úrovních, resp. podporuje a harmonizuje systémy těla na fyzické, energetické a emocionální úrovni.

Řada profesionálních lékařů ve Spojených státech začlenila techniku Raindrop do své klinické praxe a shledala, že je to vynikající metoda pro zmírnění problémů spojených s ischiasem, skoliózou, kyfózou a chronickou bolestí zad. 

Jak Raindrop technika vznikla ?

Raindrop techniku vyvinul D. Gary Young v osmdesátých letech. Esenciální oleje jsou využívány k harmonizačním účelům již po celá tisíciletí. Gary Young - zakladatel společnosti Young Living Essential Oils, zkombinoval své rozsáhlé znalosti esenciálních olejů se starými energetickými technikami indiánů z kmene Lakotů a vytvořil Raindrop Techniku.

D. Gary Young objevil, že esenciální oleje, které jsou ve společnosti Young Living považovány za životní energii přírody, mohou jednotlivce inspirovat k životní pohodě, cílevědomosti a hojnosti. Od počátku využívání Raindrop techniky /1989/ se její přínosy pro celkové zdraví dočkaly obrovských úspěchů a díky této úspěšnosti se rozšířila po celém světě. Jako netradiční způsob řešení problémů se Raindrop technika stala úspěšnou alternativou invazivnějších prostředků.

 Jaké jsou výhody Raindrop techniky ?

  • Rovnováha a harmonizace energetických center těla - jejich harmonizace ovlivňuje fyzické tělo a podporuje duševní pohodu.
  • Technika je neinvazivní - jsou prováděny velmi jemné pohyby, neboť oproti klasickým masážním postupům zde přináší hluboký účinek právě aplikace esenciálních olejů, které pomáhají tělu vrátit se do harmonie tím, že se otevírá tok energie po celém těle.
  • Snížení stresu a úzkosti - oleje nejenže zvyšují pozitivní emoce, jako je radost a štěstí, ale mohou nám také pomoci uvolnit negativní emoce, které jsou podvědomě uloženy na buněčné úrovni.
  • Pomáhá přirozené reakci těla na podráždění a zranění - tymián a oregano podporují imunitní, respirační, nervový systém a další tělesné systémy . Jsou to silné antioxidanty.
  • Uvolňuje svalově napěti po cvičení - svaly, které jsou napjaté či přetížené v důsledku cvičení se uvolní a zrelaxují zejména působením esenciálních olejů -.Bazalky, Libavky, Majoránky, Cypřiše a Máty, které mohou snížit napětí.
  • Podpora zdravého imunitního systému - esenciální oleje z Tymiánu a Oregana podporují zdravý imunitní systém.
  • Emocionální pohoda a uvolnění - esenciální oleje ovlivňují limbický systém, kde jsou uloženy emoce v "emočním počítači mozku" .
  • Detoxikace organismu - oleje s vysokým obsahem fenolů mohou vyčistit místa buněčných receptorů a zlepšit čištění těla. 

Jaké esenciální oleje se používají v technice Raindrop?

Při Základní Raindrop Technice se používá 7 samostatných olejů, 2 směsi a 2 masážní oleje. V této technice jsou zastoupené tyto samostatné oleje- Oregano, Tymián, Bazalka, Cypřiš, Libavka, Majoránka a Máta Peprná. Jako směsi jsou zde využívány Valor a Aroma Siez.

Pokud chcete techniku zaměřit více na určité systémy, je možné esenciální oleje ze základní Raindrop Techniky zaměnit s esenciálními oleji, které jsou vhodné k řešení a podpoře daného systému, zažívací, respirační, oběhový apod...

S výběrem Vám rádi poradíme.


Doba ošetření: 1,5 - 2 hod.

Cena: 1 200 Kč