Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

Reiki          


 

Co je REIKI ?

Reiki je léčivá životní energie. Reiki využívá k léčení univerzální energii, která je čistá a jejíž zdroj je nevyčerpatelný. Podporuje vše živé a aktivuje vlastní síly,  tedy vitální energii v těle, podporuje  energetická centra a meridiánové dráhy, skrze které může tato energie volně proudit a tím podporovat samouzdravující procesy v lidském těle.

Reiki znali lidé již dávno a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. S Reiki pracovali i kněží v Egyptě již tři tisíce let před naším letopočtem.

Při léčení energie Reiki proudí sama do nejvíce oslabených míst. Tedy tam, kde je jí momentálně nejméně. Uvolňuje, zmírňuje bolest, urychluje léčebný proces, přináší relaxaci, harmonizuje čakry a celé energetické pole, může rovněž přinést okamžitou úlevu od fyzické i psychické bolesti.

Ošetření Reiki je bezpečné a nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu ani speciální pomůcky. Při ošetření Reiki ležíte oblečení v uvolněné poloze a relaxujete . K dokonalému uvolnění je ošetření provázeno uvolňující hudbou a vůněmi esenciálních olejů Young Living. Při ošetření postupně přikládám své ruce přes oblečení na různé části těla nebo lehce nad povrchem těla. Ošetření je velmi jemné, není vyvíjen žádný tlak na jednotlivá místa. Energie proudí skrze ruce v takové míře, jakou je Vaše podvědomí schopné přijímat. Prožitky z příjímaní Reiki jsou tedy velmi individuální.

Přijímání Reiki energie je velmi příjemný uvolňující zážitek. Přijímání Reiki podporuje životní procesy a napomáhá pročištění na všech úrovních. Pravidelné ošetření vyvolává dlouhodobé účinky uvolnění, spouští detoxikační procesy na všech úrovních a naplňuje pozitivní energii.

Dle naladění na klienta používám při ošetření Reiki i tělové svíce, které prohlubují uvolnění a pomáhají odbourávat různé energetické a emocionální blokády, uvolní a obnoví tok životní energie.

Pokud Vás zaujalo ošetření pomoci léčivé životní energie Reiki a chcete si dopřát relaxační a uvolňující prožitek, neváhejte a přijďte do Studia dešťové kapky. Těším se na Vaši přítomnost a zároveň děkuji za Vaši důvěru.