Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

OČISTNÁ TERAPIE TĚLOVÝMI SVÍCEMI

Co jsou očistné tělové svíce ?

Svíce jsou trubičky z přírodní látky namočené do vosku. Fungují na velice jednoduchém principu. Svíce se na horním okraji zapálí a spodní částí se přiloží na ošetřované místo. Díky tomu dochází ke komínovému efektu, kdy podtlak a rozkládající se teplo vstupuje do podkoží a z těla pak vytahuje škodlivé látky a různé nemoci. Postupně odbourává různé energetické a emocionální blokády, uvolní a obnoví tok energie.

Jejich historie sahá až do doby Keltů, Egypta a jiných kultur. V té době se však používala kůra stromů, většinou z břízy, smotaná do ruličky a izolovaná voskem nebo smůlou. V době našich babiček byl podobný princip používán, když se stočenými a zapálenými novinami vytahoval zánět z ucha.

Účinky tělových svící:

Tělové svíce uvolňují energetické bloky, uvolní a obnoví tok energie. Používají se při bolesti svalů, vazů, kloubů, při nachlazení, zánětech, bolestech hlavy a dalších zdravotních potížích, uvolňují tok lymfy.

Tělové svíce se používají přímo na bolestivá místa, tj. na otoky, meridiánové dráhy, lymfatické uzliny, akupresurní a reflexní body na nohou a rukou. Tělové svíce jsou rovněž účinné při psychických zátěžích - stavy přepracovanosti, deprese, nervozity, nesoustředěnosti a pocitů smutku. Velmi dobře působí při odstranění bolesti zad, tukových váčků a minerálních látek mezi obratli. Výborně pomáhají při gynekologických problémech, při odstraňování cyst a myomů, zánětů močového měchýře i bolestivé nepravidelné menstruaci. Tělové svíce působí při terapii v energetickém poli, kde spalují rovněž i duchovní příčiny onemocnění a negativní záznamy v energetických tělech, očisťují auru.

Svíce se tedy díky své jednoduchosti a účinnosti staly velice rychle jednou z nejpopulárnějších očistných alternativních terapií používanou mnoha národy po celém světě. Jejich účinek je okamžitý , působí rychleji než léky na bolest a navíc nemají žádné vedlejší účinky. Proto by neměly chybět v žádné domácí lékárničce.

Průběh ošetření:

Ošetření probíhá na lehátku. Na ošetřované místo jsou přikládány tělové svíce. Díky tomu dochází ke komínovému efektu, kdy podtlak a rozkládající se teplo vstupuje do podkoží a z těla pak vytahuje škodlivé látky a různé nemoci. Postupně odbourává různé energetické a emocionální blokády, uvolní a obnoví tok energie. 

Při terapii tělovými svícemi využívám sílu esenciálních olejů terapeutické kvality Young Living, kdy na ošetřovaná místa k zesílení a hlubšímu účinku terapie aplikuji esenciální oleje.

Doba ošetření: 1,5 hod

Cena:  800 KčVlastní výroba tělových svíci:

V případě, že Vás práce a účinnost tělových svící zaujme, je možné si v našem studiu zakoupit tělové svíce, které sám ručně vyrábím.

Po dlouholeté zkušenosti vyrábím čisté bílé tělové svíce z přírodního palmového vosku. K zesílení účinnosti tělové svíce používám esenciální oleje terapeutické kvality od Young Living, čisté 100% esence, které však při terapii aplikuji na konkrétní místo na těle. Esenciální oleje nepřidávám do tělových svící, vzhledem k tomu, že jejich léčebný potenciál by se při hoření zničil. I tak však mají tělové svíce příjemné jemné aroma.

Aplikace tělových svící je jednoduchá a proto ji můžete volně využívat jak pro sebe, tak při léčení členů Vaší rodiny. Svíce jsou vhodné i pro děti, kde mají svělé výsledky nap. při vleklých rýmách, zánětech uší či zánětech nosních mandlí či horních cest dýchacích.

Chcete-li tělové svíce vyzkoušet, informujte se v našem studii, či na telefonních číslech, uvedených na našich stránkách. Zakoupit je rovněž můžete v našem studiu nebo Vám je rádi zašleme poštou.

CENA TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Tělové svíce v balení 10 ks / 400 Kč

Tělové svíce v balení 20 ks / 800 Kč

Tělové svíce v balení 30 ks / 1 200 Kč

Zvýhodněný set - v balení 40 ks - 1 440 Kč