Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

TECHNIKA VITA FLEX

VÍCE NEŽ KLASICKÁ REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL

Co Je technika VITA FLEX ?

Technika Vita Flex je silná starodávná tibetská metoda přinesená do USA ve dvacátých letech minulého století Stenleym Burroughsem. Jedná se o velmi účinnou metodu používanou buď samostatně, nebo v kombinaci s jinými technikami. Při kombinaci s esenciálními oleji, jako například v Raindrop Technice to má velmi silný podpůrný přidaný účinek na všechny tělesné i energetické systémy v těle.

Co znamená Vita Flex?

Techniku Vita Flex vytvořili tibetští mniši tisíc let před akupunkturou. Jeho doslovný překlad je "vitalita skrze reflexe". Její teorie je fascinující. Mírný tlak působící na tělo vytváří elektrický náboj, který je pro tělo terapeutický. Tlak je vyvíjen  prsty. Válcování pohyblivých prstů, špiček a nehtů vytváří stimulaci podobnou tomu, jak funguje elektrický spínač nebo obvod. Technika se aplikuje na různé reflexní body těla na ploskách nohou.

Jak funguje Vita Flex?

Elektrická energie, která se v průběhu techniky vytváří, se přenáší do nervových cest. Jakmile energie zjistí v okruhu mezery, opraví přerušené cesty, které vytváří nerovnováhu v těle.

Pro pochopení se zde nabízí analogie. Je-li zkrat v drátu podél elektrického obvodu, který řídí světlo, světlo by nefungovalo. Když je zkratován, obvod se "resetuje" a funkce se obnoví.

Co má co dělat Technika Vita Flex s esenciálními oleji?

Víme, že éterické oleje také obsahují elektromagnetické vlastnosti. Používání esenciálních olejů s Technikou Vita Flex zvyšuje proces mnohem více a pohání oleje do odpovídajících reflexních bodů. Proto je také kombinována s Technikou Raindrop.

V kombinaci s esenciálními oleji je tato technika mnohem účinnější, než reflexní technika kterou běžně znáte. Jednotlivé esenciální oleje je možné při technice kombinovat, a to podle toho, který systém je potřeba podpořit. 

Jaké jsou výhody Techniky Vita Flex?

  • Přenáší rovnováhu na energetické cesty neinvazivním způsobem.
  • Pracuje na podpoře našich veškerých tělesných systémů.
  • Snižuje napětí ve všech orgánech a ve všech částech těl.

Jak se Technika Vita Flex aplikuje na různé tělesné systémy?

  • Vyčištění tlustého střeva pro podporu zdravého zažívacího systému
  • Podporu zdravého respiračního systému (plíce a průdušky)
  • Hlava a mozek
  • Srdce
  • Uši (vnitřní sluchovody)
  • Lymfatický systém

Doba ošetření:

Cena: