A CO DÁL

Esenciální oleje můžete zapojit každý den, v podstatě do jakokoliv běžné činnosti. Můžete je mít kdekoliv s sebou a téměř při jakékoliv životní aktivitě. Odpočinek, dovolená, relaxace, povzbuzení a posílení emocí, meditace, uvolnění, pro podporu dobré nálady, při mentální i fyzické únavě a vyčerpání, dobrý spánek, naladění, harmonizování, komunikaci nebo mohou být důvodem společného setkávání s lidmi stejně naladěnými jako Vy. Každý měsíc se také můžeme společně potkávat, abychom společně sdíleli zážitky a nové možnosti, které nám esenciální oleje poskytují. Téma i data setkání najdete na našich stránkách v oddíle Setkání Young Living. Zároveň si můžete přijít esenciální oleje očichat do našeho obchůdku 

S esenciálními oleji si můžete vytvářet i své vlastní produkty pro krásu a pohodlí. Kadidlo a Santal lze přidat do krému pro zjemnění a redukci vrásek. Levandule zase rozjasňuje pleť.

Esenciální oleje Vám pomohou při cvičení i po cvičení k uvolnění namožených svalů a celkové harmonizaci těla. Jsou rovněž skvělým pomocníkem při úpravě jídelního režimu a půstu. Mátový esenciální olej má schopnost díky svému emočnímu působení nasytit chuťové buňky, je tedy vhodným doplňkem při úpravě jídelního režimu, stejně jako Grapefruit.

Váš domov je Vaše bezpečné místo