A CO DÁL

Esenciální oleje můžete zapojit každý den, v podstatě do jakokoliv běžné činnosti. Můžete je mít kdekoliv s sebou a téměř při jakékoliv životní aktivitě. Odpočinek, dovolená, relaxace, povzbuzení a posílení emocí, meditace, uvolnění, pro podporu dobré nálady, při mentální i fyzické únavě a vyčerpání, dobrý spánek, naladění, harmonizování, komunikaci nebo mohou být důvodem společného setkávání s lidmi stejně naladěnými jako Vy. 

Ve vaší domácnosti mohou nahradit všechny stávající chemické čistící prostředky a stát se tak šetrným pomocníkem pro Vás, Vaši rodinu a životní prostředí.

S esenciálními oleji si můžete vytvářet i své vlastní produkty pro krásu a pohodlí. Kadidlo a Santal lze přidat do krému pro zjemnění a redukci vrásek. Levandule zase rozjasňuje pleť. 

Esenciální oleje Vám pomohou při cvičení i po cvičení k uvolnění namožených svalů a celkové harmonizaci těla. Jsou rovněž skvělým pomocníkem při úpravě jídelního režimu a půstu. Mátový esenciální olej má schopnost díky svému emočnímu působení nasytit chuťové buňky, je tedy vhodným doplňkem při úpravě jídelního režimu, stejně jako Grapefruit.

Váš domov je Vaše bezpečné místo. Všechny dosud používané chemické prostředky můžete nahradit čistými, voňavými  a velmi koncentrovanými čistícími prostředky na rostlinné bázi.  Z vybraných  čistících prostředků tedy vyrobíte jejich ředěním pomocníky na celý rok. Více se dozvíte v části pro čistící prostředky řady Thieves.

A pokud budete hledat dál, můžete vyzkoušet i řadu vynikajících výživových doplňků pro podporu zdravého zažívání, imunity, kostí, svalů i kloubů a dalších výživových doplňků pro podporu zdraví.