VAŠE SDÍLENÍ


"Dobrý den, chtěla bych za Zdravé město Dačice poděkovat paní Štěpánové za spolupráci při konání "Dnů zdraví". V rámci "Dnů zdraví" jsme společně pořádali přednášky a cvičení pro ženy. Přednášky se týkaly partnerských vztahů, aromaterapie, kraniosakrální terapie a ze cvičení to bylo Mohendžodáro a Pilates s prvky Mako-ho. Účast byla hojná a mohu říct, že paní Štěpánová vždy zaujala natolik, že titíž lidé se vraceli na další přednášky a cvičení."

Koordinátorka Zdravého města Dačice


Pokud máte pocit, že už se opravdu potřebujete zastavit, že chcete začít nad svým tělem přemýšlet, naslouchat mu, zkrátka se rozhodnete dovolit si věnovat pozornost... v tomto studiu naleznete mnoho cest, kterými se můžete dobrat k výsledkům, jež Vás samotné překvapí.

Kapka Vás upoutá nejenom samotným prostředím, které je velice příjemné, ale především lidmi, kteří dávají tomuto místu srdce. Lenka a Marek se octli na správném místě, kde napomáhají činit život lepším, jejich práce je pečlivá, upřímná, odborná a už při první návštěvě máte pocit důvěry.
Pokud se rozhodnete, budete opravdu ve správných rukou. :) 
"


A. K.


Tělové svíce, které vyrábí Marek jsou jedinečné. Jedinečnost je v kvalitě provedení. Svíce jsou pevné a díky tomu i dobře stimulují místo k ošetření (jinak řečeno místo bolesti) nebo samotné reflexní body. V kombinaci s YL olejíčky máme "přírodní lékárnu".

Děkuji za to, že jsem mohla tyto "kouzelné svíce" poznat (objevit)..“

I.B.

„ Lenka a Marek mi otevřeli svět, který se mi dlouhá léta schovával. Díky nim jsem se vydala na cestu životem provoněného olejíčky YL.

Lenčiny kurzy Mohendžodára jsou jedinečné. Probouzí, uzdravují, spojují, propojují a vše je konané s velkou láskou, laskavostí a velkým srdcem.

Metoda SRT je pro mě uzdravení duše na velice hluboké úrovni. Léčení a pochopení, proč se některé věci dějí a 

Raindrop technika je něco, co by měl vyzkoušet každý, protože pak už na klasickou masáž ani nepomyslí.


Ve Studiu Dešťová kapka vždy naleznete lásku, pochopení, vlídnost, pocit důvěry. Děkuji Vám oběma za vše co děláte, že jste a že s spolu s Vámi mohu sdílet..“

R.S.


Kranio a trojklanný nerv

" K Lence jsme se dostala po týdnu bolestí, kterými mě tato"tříocasá kočka" častovala ve dne v noci. Měla jsem rozbouřené všechny 3 větve nervu po trhání zubu. Moje tvář byla strnulá bolestí a tělo vyčerpané, jak fyzicky tak i psychicky. S Lenkou jsme před ošetřením ještě vše probrali a pak už jsem se propadla do hluboké relaxace, které mé tělo po týdnu bez spánku opravdu potřebovalo. Po ošetření jsem pocítila velkou úlevu od bolesti, tvář se uvolnila, dokonce jsem se dokázala usmát. Další dny po ošetření bylo cítit jak tělo v místech nervu pracuje. Vše jsme ještě podpořili aplikací oleje Release, který jsem každý večer rozptylovala difuzérem. Za týden jsme udělaly ještě jedno ošetření, které bylo hlubší než první a bolest postupně ustoupila. Leni děkuji, že jsi a přeji všem, které tato bolest bude sužovat, aby si k tobě našli cestu a mohli zažít tu neskutečnou úlevu po ošetření kranio-sakrální terapií..“

Zuzka

Milá Lenko a Marku, moc vám oběma děkuji za vaše úžasné dýchánky s esenciálními oleji YL, které jsou vždy plné zajímavého povídání a hlubokých prožitků. Jsem moc ráda, za to ,že jste mne seznámili s technikou Raindrop. Díky této jemné masáži za použití olejíčku tak mohu pomáhat celé své rodině a známým od bolestí zad, kloubů, svalů a vlastně celého těla. A celé toto nádherně voňavé kouzlo korunuji použitím tělových svící od Marka...A zázraky se dějí!!.“

Z.S.

Covid a KST (Kraniosakrální terapie)

"Všem, kteří prodělali těžší formu průběhu onemocnění Covid a hledají různé varianty, jak své tělo zotavit ,tímto vřele doporučuji ošetření kranio sakrální terapií u Lenky.
Strávila jsem s Covidem 3 měsíce a to vše obsahovalo: pobyt v nemocnici, úporný, dusivý kašel, bolesti hlavy, nepřetržité hučení v uších, bolesti svalů, záněty probíhající v různých částech mého těla. Po třech měsících ,kdy jsem zhubla 4 kila, byla vyčerpaná a únava a bolesti nohou střídali dny, kdy jsem se cítila lépe, jsem se objednala k Lence na KST. Již dříve jsem absolvovala několik ošetření a věděla jsem ,že mi pomůže...nezklamala jsem se!! Tělo se zrelaxovalo, bolesti ustoupili, znovu jsem cítila v těle energii a chuť k životu. Děkuji za tuto zkušenost díky, které jsem mohla poznat ,že KST není jen příjemné ,relaxační ošetření, ale že má veliké samo-uzdravující účinky.

Leni velké díky!!.“

S.Z.


„.Lenka mi byla skvělou průvodkyní meditacemi Mohendžodára. Tím, že jsem prožila znovu určité chvíle života, jsem je dokázala lépe pochopit, zpracovat, odpustit sobě či jiným. Po každé lekci mohendžodára mi bylo jako bych se znovu narodila.

Energie jejích rukou při kraniosakrální terapii je neuvěřitelně příjemná. Krásné teplo a odpověď těla na rozproudění energie orgánů je skvělým zážitkem. Z lehátka se mi nikdy nechtělo.

Marek úžasně pracuje s Raindrop technikou. Za pomocí esenciálních olejů mi "opravil" záda, když se mi zablokovala a nemohla jsem spát, sedět ani ležet, vyčistil hlavu od hněvu a strachu. Marek v několika slovech umí dokonale vyhodnotit situaci, poradit a navést jiným směrem. Je mistrem při míchání esenciálních olejů "na míru". Jeho dokonalé tělové svíce spolu s esenciálními oleji pomáhají celé naší rodině od běžných nachlazení až po bolesti kloubů.

S velkou důvěrou se k Lence i Markovi vždy ráda vracím. Děkuji, že jste...

J.B.


Esence (YL olejíčky) jsou opravdu zázrak přírody. Pořídila jsem si základní sadu a podle Lenčiných "receptů" míchám olejíčky, jak pro sebe, tak i pro rodinu. Je to někdy i "intuitivní alchymie".

Olejíčky jsou nejen zdraví prospěšné, ale používám je i jako parfémy.
Pokud někdo přemýšlí nad financemi (vyšší částka za pořízení sady + bonus difuzér), mohu jen dodat, že získáním cenných olejů máte doma "zdravou lékárnu" (bez chemie a vedlejších účinků s pozitivním vlivem na psychiku) a dále široké spektrum "parfémků", kterými se můžete nechat unášet...

Kdo zkusil, nechce jinak! :).“

Libka

„Pohyb byl pro mě vždycky důležitý. Zkoušela jsem různá cvičení, svižná i uklidňující. Když jsem začala cvičit Pilates, pochopila jsem, že ve cvičení se dá sladit posílení a protažení svalů s uklidněním mysli a relaxací. S mým sedavým zaměstnáním je Pilates tím nejlepším osvěžujícím pohybem, který mi pomáhá odstranit bolesti páteře a zároveň odbourává nahromaděný stres z těla. Jsem ráda, že naše setkání probíhají i v této neklidné době, i když na dálku. Jsou to jedny z mála slunečných okamžiků, za které jsem velmi vděčná. Děkuji Leni..“

H.N.


Zde je prostor pro vaše sdílení. Vaše zážitky a sdílení mohou inspirovat ostatní. Děkujeme za Vaši důvěru, které si vážíme. Děkujeme za Vaše sdílení, které je i pro nás další inspirací a impulsem jít dál. 

S láskou Lenka a Marek.