CESTA

MÉ MILUJÍCÍ JÁ

MOTO:

" Ztracena v Tobě chci znovu nalézt jen sama sebe. Už nevím kým jsem. Teď potřebuji čas, kde jsem jen já. Potřebuji se k Tobě vrátit, mé milující já. A tak daleko od Tebe v té nekonečné samotě nalézám sama sebe. "  

Druhé setkání je cestou ke své vnitřní ženě, cestou k úctě a laskavé pozornosti, důvěře a lásce k sobě. Dovoluje nám dále prohloubit a zažít v sobě stav, který je spojený s částí našeho já, která vyjadřuje naši ženskou osobnost, naše životní směřování, jedinečný způsob našeho projevu. Vnitřní žena je odrazem našeho chování a vztahu k sobě a ovlivňuje náš život i naše vztahy, životní spokojenost, radost a štěstí. Dovoluje nám znovu cítit svoji přirozenost, svojí sílu a laskavost, úctu a důvěru v sebe i svět. Dovolí nám vybudovat novou kvalitu toho nejdůležitější vztahu v našem životě, a tím je vztah sama k sobě. A tak si dovolte přijmout mé pozvání k tomuto jedinečnému setkání.

JOY - Olej z kůry Bergamotu , Olej z květů Ylang ylangu, Olej z květů Pelargonie , Olej z kůry Citronu, Olej z jader Koriandru, Olej z kůry Mandarinky, Jasmínový) olej, Olej z květů Heřmánku římského, Esenciální olej z Voňatky a Olej z květů Růže - tato směs, její povznášející vůně přináši radost na těle, duši i duchu a podporuje významně pocity spojené se sebepřijetím a sebeláskou. Bude tedy naším dalším průvodcem.

KDY: 29.8.2020

KDE: Univerzitní centrum v Telči , 10:00 - 17:00

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Obratem Vám zašlu přihlášku s údaji o účasti v kurzu.