COPAIBA

Esenciální olej Copaiba, známý pro svou jemnou, dřevitou vůni, je výsledkem parní destilace klejopryskyřice získané odběrem pryskyřice z brazilských stromů Copaifera reticulata. Olej Copaiba má vysokou hladinu beta-karyofylenu.  Lze ho také použít ke zklidňujícímu uvolnění po cvičení.


Vlastnosti a prospěch

Poskytuje uklidňující vůni

Omezuje vzhled nedokonalostí pleti

Lze vmasírovat do unavených oblastí po fyzické aktivitě

Obsahuje přirozeně se vyskytující složku beta-karyofylen

Lze ho aplikovat na pokožku pro podporu mladého, zdravě zářivého vzhledu


Původ produktu

Esenciální olej Copaiba je výsledkem destilace klejopryskyřice získané odběrem pryskyřice z brazilských stromů Copaifera reticulata, jejichž domovem je oblast Amazonie. Stromy kopaiva dorůstají do výšky 15-30 metrů a mají drobné bílé květy a malé plody podobné ořechům, ale ani jedny z nich se nepoužívají k výrobě esenciálních olejů. Kopaiva se používá pro různé účely nejméně od 16. století v oblastech, kde roste přirozeně. Kromě použití ve směsích esenciálních olejů Young Living se olej Copaiba používá v mnoha mýdlech, mlékách a parfémech.

Použití

Přidejte olej Copaiba do hydratačního krému nebo krému na pleť, abyste pomohli zvýraznit mladý, zdravě zářivý vzhled pokožky a omezit vzhled nedokonalostí pleti.

Zřeďte olejem V-6™ Vegetable Oil Complex a vmasírujte do unavených oblastí pro relaxační uvolnění po cvičení. Pro dodání chladivého pocitu smíchejte olej Copaiba s esenciálním olejem Peppermint nebo Wintergreen.
Rozptylujte ho pro k vytvoření teplého, lákavého prostoru. Vytvořte si vlastní směs přidáním olejů jako jsou Cedarwood nebo Cinnamon Bark.
Vytvořte si přírodní olej na vousy s olejem Copaiba, lehkým nosným olejem a doplňkovým olejem jako je Lights Black Spruce nebo Peppermint.

Pokyny na etiketě

Lokální: Naneste 2-4 kapky přímo na požadované oblasti. Zředění není nutné, s výjimkou nejcitlivější pokožky. Používejte podle potřeby.

Aromatické: Rozptylujte po dobu 1 hodiny 3krát denně.