CYKLUS SETKÁNÍ 
 PRO ŽENY


MOTO:

" Zdá se mi, že stojím . Kudy se vydat dál ? Jaká je moje další  cesta ? Kým teď vlastně jsem a kam směřuji ? Mám dost síly a odvahy překročit další most a vydat se novým směrem. Dokážu napsat další stránku svého příběhu ?

Jen zůstat sama sebou a nechat se vést řekou života. Odevzdat se  proudu a  nebát se své síly.  Jen cítím, že se potřebuji vrátit. Zase nalézt další část sama sebe.."

Cyklus setkání  " a Já jdu dál " je určen pro každou ženu hledající odpovědi na otázky života. Všichni jsme na cestě a všichni se občas zastavíme. A tak pokud jsi to právě ty a  právě stojíš a hledáš odpovědi, mohou být tato setkání právě pro Tebe. Můžeš jít s námi a projít všechna setkání, napsat nové stránky, najít odpovědi. Anebo můžeš zvolit právě ten příběh, který se Tě nejvíc dotýká. Je to jen na Tobě. Ráda budu s Tebou a provedu Tě vším, co bude přicházet.

Provázet nás budou aktivní meditace, uvolňující techniky a vonné esence Young Living , které nám otevřou prostor podívat se dál. Tam, kam nemůžeme vidět anebo tam, kam jsme dosud neměli odvahu se podívat. 

Setkání první   NÁVRATY

Mé vnitřní dítě

MOTO:

" Jen vím, že se potřebuji vrátit zpět. Do moře lásky, důvěry a dokonalého bezpečení. A tak se zastavím a obracím se. Vidím dalekou cestu. Vidím hlubiny a mám trochu strach vrátit se tak hluboko zpět. Ale vracím se, pomalými krůčky, hluboko do svého nitra. Cítím svou zranitelnost, citlivost i opravdovost. Je zde radost i smutek, láska i hněv.."


První setkání je cestou ke svému vnitřnímu dítěti. Je to ta nejcitlivější část naší osobnosti, která touží být přijata, milována a respektována. Vnitřní dítě je odrazem všeho, co jsme v dětství prožili i nedoprožili. Je to něco, k čemu se potřebujeme  vrátit a uzdravit všechny šrámy i bolesti. Doprožít okamžiky dětství, na které nebyl čas a příležitost. Uzdravit to dítě v nás a přijmout jeho esenci. Odměnou nám mohou být dávno ztracené pocity radosti a štěstí, hravosti a tvořivosti.  Naše vztahy objeví novou kvalitu plnosti, zralosti a sebevědomí.  

Tímto Vás na toto setkání srdečně zvu.

INNER CHILD - průvodcem  setkání bude esenciální olej, který nám pomůže spojit se se svým pravým já. Vnitřní dítě je směs esenciálních olejů : Pomeranč , tangerinka , jasmín , ylang ylang , smrk , santalové dřevo , citronová tráva , hořký pomeranč (neroli) a je součástí sady Feelings.

KDY: 7.3. 2020      

KDE: Univerzitní centrum v Telči,    10.00 do 17.00 hod.

CENA: 990 Kč 

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz

Setkání druhé  CESTA

Mé milující já


MOTO:

"  Ztracena v Tobě chci znovu nalézt jen sama sebe. Už nevím kým jsem.  Teď potřebuji čas, kde jsem jen já.  Potřebuji se k Tobě vrátit, mé milující já. A tak daleko od Tebe v té nekonečné samotě nalézám sama sebe. "  

Druhé setkání je cestou ke své vnitřní ženě, cestou k úctě a laskavé pozornosti, důvěře a lásce k sobě. Dovoluje nám dále prohloubit  a zažít v sobě  stav, který je spojený s  částí našeho já, která vyjadřuje naši ženskou osobnost, naše životní směřování, jedinečný způsob našeho projevu.  Vnitřní žena je odrazem našeho chování a vztahu k sobě a ovlivňuje náš život i naše vztahy, životní spokojenost, radost a štěstí.  Dovoluje nám znovu cítit svoji přirozenost, svojí sílu a laskavost, úctu a důvěru v sebe i svět. Dovolí nám vybudovat novou kvalitu toho nejdůležitější vztahu v našem životě, a tím je vztah sama  k sobě. A tak si dovolte přijmout mé pozvání k tomuto jedinečnému setkání.

JOYOlej z kůry Bergamotu , Olej z květů  Ylang ylangu, Olej z květů Pelargonie , Olej z kůry Citronu, Olej z jader Koriandru, Olej z kůry Mandarinky, Jasmínový) olej, Olej z květů Heřmánku římského, Esenciální olej z Voňatky a Olej z květů Růže - tato směs, její povznášející vůně přináši radost na těle, duši i duchu a podporuje významně pocity spojené se sebepřijetím a sebeláskou. Bude tedy naším dalším průvodcem.

KDY: 30. 5. 2020   

KDE: Univerzitní centrum v Telči , 10:00 - 17:00

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz

Setkání třetí  SÍLA

Mé kořeny - má síla


MOTO:

" Teď v tichosti  se sebou jsem a slyším uvnitř sebe naléhavý hlas. Už necítím strach . A tak se vydávám na  cestu do hlubin uvnitř sama sebe , kde se  dotýkám ztraceného pramenu své síly..." 

 

Třetí setkání je cestou ke své vnitřní síle - vnitřního muže a zároveň cestou ke svým kořenům. Dovoluje nám, abychom se v životě dokázali prosadit, abychom dokázali rozlišit co v životě chceme, co již ve svém životě nepotřebujeme a dokázali tomu říci své ano či své ne. Tato síla nám rovněž pomáhá, abychom si dokázali zdravě nastavit své hranice. Zároveň potřebujeme svoji sílu užívat vyváženě, abychom neoslabovali a příliš nevyčerpávali svou ženskou přirozenost. Často ve vztazích spíše soupeříme, jsme neustále v opozici. Výsledkem je unavenost, vyčerpanost a velká nespokojenost se sebou a se vším co je kolem nás.  Chybí-li nám schopnost říkat zdravé ne, těžko prosazujeme sami sebe či  své postoje přirozeným způsobem. Chybí odhodlání a síla uskutečnit a realizovat. Životu i nám chybí akce a dynamika, oheň . Vše co existuje, směřuje k rovnováze. A my jsme součásti všeho. Proto i vše, co je v nás, hledá rovnováhu.  

3 WISE MEN -  Královský průvodce našeho setkání. Královský havajský santalovník , jalovec, kadidlovník, smrk černý , myrha - směs velmi vzácných esencí

KDY: 29.8. 2020

KDE: Univerzitní centrum v Telči,  10:00 - 17.00 hod.

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz

Setkání čtvrté  ODPUŠTĚNÍ

Cesta k emoční svobodě

MOTO:

" Jak těžká křídla mám. A vzlétnout vzhůru nedokážu. A jako Fénix chci znovu z popela vstát a znovu vzlétnout vzhůru. Roztáhnout křídla a letět...."

Třetí setkání je cestou, jak do svého života zavést schopnost odpouštět. Odpouštět každý den a v každé chvíli kdy cítíme, že nás kdokoliv nebo cokoliv emočně zasáhlo.

Každý v životě prožíváme chvíle, které nás hluboce zasahují. Vzpomeňme si na bolesti, které jsme prožili, na okamžiky kdy nám někdo ublížil, na pocity křivdy, zrady, pomsty, hněvu a ublížení. Při vzpomínce cítíme, že jsou pořád s námi. Nedokážeme je uvolnit, nedokážeme odpustit, dokonce odpuštění sobě i druhým vnímáme jako vlastní prohru. Neuvědomujeme si, že odpustit ze sebe všechny tyto pocity je důležité především pro nás. Děláme to pro sebe, abychom ze sebe všechny tyto pocity uvolnili. Proč je to tak důležité? Mnohé studie již prokázaly, že mezi odpuštěním a plným zdravím existuje významná souvislost. Udržujeme-li v sobě pocity hněvu, zrady, křivdy apod., vytváříme v našem těle stavy chronického napětí. Tělo, mysl a emoce fungují jako jeden systém a pokud v sobě tyto pocity nosíme, narušujeme tím tuto křehkou rovnováhu. Odpuštění nám rovněž pomáhá lepší přijetí sebe sama, což významně ovlivní i naše vztahy s ostatními lidmi. Odpouštíme-li, stáváme se svobodnými. Nenecháme, aby nás negativní emoce, které nám druzí způsobili,  ovládaly a svazovaly.  

Bez odpuštění naše cesta nikam nevede, nemá žádný směr. Bez odpuštění nemůžeme jít dál. Bez odpuštění nedokážeme nechat minulost za sebou. 

FORGIVEVESS ODPUŠTĚNÍ - Meduňka, pelargonie, kadidlovník, santalové dřevo, andělika, levandule, citron, jasmín, heřmánek římský, bergamot, ylang ylang, palmarosa, smil a růže v základu z oleje ze sezamových semen - velmi účinná směs jako další z kolekce Feelings.

KDY: 17. 10. 2020

KDE: Univerzitní centrum v Telči,  10:00 - 17:00 hod.

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz

Setkání páté   DŮVĚRA

Umění doteku

MOTO:

" Teď před hradbami k sobě stojím.  Je  čas projít branou.  Cítím jak zranitelná jsem, a přesto se vydávám skrze hradby neproniknutelnosti. Nacházím sebe. Dotýkám se křehce. Tolikou láskou a důvěrou obklopena jsem...."

 

Páté setkání je cestou ke své hluboké citlivosti, cestou k hlubokému a intimnímu já.  

Hluboko v nás je "cosi" velmi křehkého.  "Cosi v sobě" jsme možná zavřeli, zapomněli na láskyplný a vyživující dotek z dětství. Odešli jsme daleko od sebe, od svých pocitů, od svého těla. Přestali jsme vnímat jeho potřeby, přestali jsme vnímat, že naše tělo, naše bytostné já potřebuje laskavou pozornost, komunikaci a péči. Obrněli jsme se hradbou neproniknutelnosti. Je čas začít znovu důvěřovat, otevřít se  a znovu se vrátit k sobě.  Být k sobě a svým pocitům pravdivý, komunikovat se sebou a se svým tělem. Vždyť naše tělo, je náš pozemský šat , který potřebuje pozornost, péči a porozumění.  Naše tělo s námi komunikuje v každé chvíli, a tak mu dovolme, abychom se skrze něj dokázali projevovat, abychom skrze dotek dokázali rozumět , chápat, uvědomovat si a cítit. 

JASMINE - nádherná vůně Jasmínu přináší pocity spojené s čistotou a bytostnou nevinností.

KDY: 28. 11. 2020

KDE: Univerzitní centrum v Telči,  10:00 - 17.00 hod.

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz