Otevírací doba: PO-PÁ -  dle objednání.

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Obdarovat prožitkem je v dnešní době stále častější způsob, jak potěšit své nejbližší, přátele, kolegy, rodiče, děti .. I u nás si můžete vybrat ze všech námi poskytovaných služeb pro Vás.

Hlavní sílu této techniky zaručuje aplikace velmi kvalitních esenciálních olejů Young Living - Oregano, Tymián, Bazalka, Cypřiš, Majoránka, Aroma Siez, Valor, které se aplikují velmi jemným způsobem na páteř, a reflexně zapracovávají do chodidel - reflexních bodů celého těla.

Dárková poukázka na Raindrop techniku. 

V celém světě se mění způsob péče nejen o naše tělo. Přístupy a techniky se zjemňují.  My sami jsme příznivci jemných technik , které Vám rádi poskytujeme. Raindrop technika není u nás  dosud tak známou technikou. Je velmi jemná a neinvazivní a velmi přispívá k harmonizaci a posílení zdraví. 

Je velmi vhodná nejen k relaxaci a uvolnění celého těla, ale rovněž v době, kdy se cítíme jakkoliv oslabení.

Poukaz lze využít i na pořádané kurzy Raindrop techniky.


Dárkový poukaz na Vámi vybrané služby - individuální terapie, kurzy, cvičení apod. - dle vlastního výběru a ve Vámi vybrané hodnotě.

Poukaz lze využít i na všechny pořádané kurzy či relaxační pobyty.

Dárkový poukaz za pořádané pravidelné kurzy pro ženy - Mohendžodáro. Poukaz je možné zakoupit i pro pravidelné meditace pro ženy.