Esenciální oleje Young Living

Z farmy přímo k Vám

Proč Young Living?

Young Living je společností, která je první na světě v odvětví esenciálních olejů. Vizí  společnosti je přinášet výhody esenciálních olejů, které mění životy, do každého domova, do každé rodiny a pro každý životní styl.  Příběh společnosti Young Living  začal před více než 20 lety s jednoduchou, podomácku postavenou destilerií esenciálních olejů. V současnosti se farmy a komunity Young Living nachází  po celém světě.Příběh D. Garyho Younga - zakladatele Young Living

Proměnit nadšení v zaměstnání je snem mnoha lidí. Pro zakladatele a výkonného ředitele společnosti Young Living D. Garyho Younga se tento sen stal živou skutečnost. Před více než dvěma desetiletími objevil Gary hloubku síly esenciálních olejů. Prostřednictvím společnosti Young Living se může podělit o své jedinečné vědomosti s milióny lidí na celém světě. Garyho jedinečné odborné znalosti síly rostlin vedly k vytvoření nejrozsáhlejší kolekce esenciálních olejů a jejich směsí na světě.Během svých cest po světě, kdy se učil o technikách destilace esenciálních olejů, zjistil Gary velké rozdíly v kvalitě. Zjistil, že pokud chceme zajistit čistotu a sílu olejů, je přísná odborná analýza hotových olejů nezbytná. Díky svému zaujetí pro vědu o esenciálních olejích vytvořil Gary standard, filozofii a záruku, že společnost Young Living bude prodávat jenom 100% čisté, přírodní, neupravené oleje, které si zachovávají svou životně důležitou sílu.
Spolu s odpovědností za chod rostoucí mezinárodní společností dohlížel Gary taky na činnost mnohých globálních farem společnosti Young Living, kde řídil procesy pěstování, sklizně a destilace těch nejkvalitnějších esenciálních olejů na světě. Jako vůdčí autorita často publikoval a přednášel o pozoruhodných vlastnostech esenciálních olejů.
S hlubokým přesvědčením o síle esenciálních olejů Gary ztělesňoval ducha společnosti Young Living. Společnost Young Living i nadále pokračuje v budování společnosti, která zastává filozofii celkového zdraví pro každého a všude.

Co jsou esenciální oleje ?

Esenciálnío oleje šetrně získávané z rostlin, jsou koncentrované rostlinné extrakty, získávané pečlivou parní destilací, lisováním za studena nebo navrtáním stromu ke sběru pryskyříce. Tyto čisté esenciální oleje jsou mnohem silnější než rostliny, z nichž se získávají. Young Living nabízí stovky jednodruhových olejů, směsí olejů i olejem obohacených produktů, z nichž každý obshuje optimální hladinu specifických ,přírodních složek pro maximální zesílení jejich účinků. Ať oleje používáte v aromaterapii, kosmetice nebo při péči o domácnost, každou stránku našeho života lze  obohatit kapkou esenciálního oleje.

Historie

Existuje rozšířený omyl, že byly esenciální oleje objeveny pouze nedávno a že jsou novým výstřelkem pro zdraví. To má daleko k pravdě, esenciální oleje nejsou ničím novým. Exenciální oleje obohacují životy po tisíce let v mnoha různých kulturách a nabízejí rozmanité výhody, od kosmetických a vnitřního použití po duchovní a náboženské využití. Esenciální oleje používali starověcí egypťané,řekové,římané,evropanéa číňané. Ve skutečnosti jsou esenciální oleje zmíněny v mnoha historických textech a jsou dobře zdokumentovány pro své použití a výhody ve starověku. Společnost Young Living byla vždy v popředí co se týče vnášení této starověké tradice do moderní doby a představila milionům lidí život měnící psychický, fyzický a duchovní zdravý životní styl.


Chcete-li se dozvědět více: