FRANKINCENSE

Esenciální olej Frankincense - Kadidlo poskytuje svěží, jemnou a dřevitou vůni, která je perfektní pro vytvoření uzemňujícího prožitku během jógy nebo meditace. Může být také použit lokálně k podpoře zdravého vzhledu pokožky.


Vlastnosti a prospěch

Má sladkou a dřevitou vůni podobnou medu

Má povzbudivou vůni

Podporuje zdravý vzhled pleti

Omezuje vzhled nevyrovnaných tónů pleti

Podporuje pocity relaxace a klidu

Původ Produktu

Esenciální olej Frankincense je na Blízkém východě považován za posvátný. Je tam po tisíce let používán při náboženských obřadech a byl jedním z darů, který byl Ježíši darován při jeho narození. Olej Frankincense je zmíněn v Ebersově papyrusu, starém egyptském svitku z přibližně 1500 před naším letopočtem, který dokládá jeho používání.
Společnost Young Living destiluje olej Frankincense z pryskyřice stromů Boswellia carterii , které se nachází v severní Africe v blízkosti Arabského poloostrova. Olej Frankincense je hlavní složkou v mnoha produktech, včetně krému Boswellia Wrinkle Cream, Brain Power™, Awaken™, Highest Potential™ a Forgiveness™.


Použití

Přidejte olej Frankincense do vašeho hydratačního krému, abyste zvýraznili svou přirozenou krásu, podpořili zdravý vzhled pleti a sjednotili tóny pleti.

Přidejte pár kapek do oleje V-6™ Vegetable Oil Complex a použijte k masáži po aktivitách.

Každý den vyvolejte pozvednuté duchovní prožitky rozptylováním tohoto oleje u vás doma.

Začleňte olej Frankincense do vašeho cvičení jógy tak, že ho budete rozptylovat během cvičení, abyste podpořili pocity relaxace a klidu

Pokyny na etiketě

Lokální: Naneste 2-4 kapky přímo na požadované oblasti. Zředění není nutné, s výjimkou nejcitlivější pokožky. Používejte podle potřeby.

Aromatické: Rozptylujte po dobu 1 hodiny 3krát denně.