JAK ZAČÍT ?  

JE TO SNADNÉ.

Základní sada pro váš začátek  s difuzérem DEWDROP

Rozhodli jste se pro změnu a rozhodli jste se zapojit do života a zdravého životního stylu a péče o Váš domov, nejsilnější prvky z přírody - esenciální oleje, namísto chemických a často toxických látek z běžných produktů.  Přeji Vám, aby Vám přinášely nové zkušenosti v péči o zdraví a zdravý životní styl, a aby Vás jejich účinky a možnosti nadchly jako nás i všechny uživatele po celém světě. Věřím, že oceníte  jejich možnosti a obrovské využití ve Vašem domově i životě. Rádi Vám poradíme se vším, co Vás bude zajímat, rádi budeme na Vaši cestě pomocníky i průvodci a rádi Vám poradíme se vším, co Vás bude zajímat.  Můžete být s námi po celou dobu v kontaktu, můžete nás navštívit v našem studiu či s námi sdílet pravidelná setkání zaměřené tématicky k užívání a rozvoji znalostí o esenciálních olejích a dalších produktech. Krůček po krůčku můžete proměnit Vaši domácnost v místo bez chemických a toxických látek. Věřím, že Vám pomohou uchovat si to nejcennější co všichni máme - naše zdraví. 

JAK ZAČÍT

STARTOVACÍ SADA PRO ZAČÁTEK

Pokud Vám mohu doporučit, je základní sada tím nejlepším řešením pro Váš začátek. Byla pečlivě navržena, aby Vám mohla poskytnout základní péči o zdraví, Váš domov a podporu zdravého životního stylu. A rovněž i její cena je výhodnou variantou pro váš začátek. Podle toho, jakou péči upřednostníte,  můžete začít buď sadou esenciálních olejů , dodávané s různými variantami difuzéru. (Tato varianta je nejvíce využívanou možností)  nebo zvolit pro začátek sadu pro domácnost Thieves nebo sadu s názvem NingXia Red, která je založena nápoji známém po celém světě z kustovnice čínské. Ať si vyberete cokoli, zakoupením balíčku získáte členský účet, který zaručuje 24% slevu na všechny nákupy i potenciální budoucí nákupy (nikdy nejsou vyžadovány žádné měsíční objednávky, poplatky nebo prodeje!), 


Základní sada s difuzérem CHARCOAL LANTERN

Základní sada pro váš začátek s difuzérem DESERT MIST

JAKÁ JE CENA ZÁKLADNÍ SADY ?

Věřím, že Vaše rozhodnutí podpořit to nejcennější co v životě máme - vaše zdraví, bude pro Vás tou nejlepší investicí, kterou uděláte. Věřím, že postupným poznáváním jejich tajemství oceníte jejich pravou hodnotu. Ceny jednotlivých sad se  liší v závislosti na volbě difuzéru. 

Za sadu s difuzérem DEWDROP nebo DESERT MIST zaplatíte  - 172 EUR.

Za sadu s difuzérem  CHARCOAL LANTERN -  187 EUR.

 Za sadu s ARIA -  279 EUR. 

Existují dva způsoby, jak se zaregistrovat - jako maloobchodní zákazník nebo jako člen. První možnost - maloobchodního zákazníka nedoporučuji při registraci potvrzovat, Ceny by pro Vás byly vyšší.  Potvrzení druhé možnosti - členství neznamená nic jiného než mít slevu 24% - proto se vždy registrujte jako člen.

Při registraci se můžete také zaregistrovat do programu Essential Rewards, který je měsíčním wellness programem, a který Vám umožňuje postupně proměnit vaši domácnost za produkty bez chemických látek. Volba je na Vás.Zde je návod, jak se můžete zaregistrovat a získat své členství a současně si pořídit  vaši Základní startovací sadu s naší podporou.