KATALOG  PRODUKTŮ YOUNG LIVING

Vánoční čas

Vánoční čas je období ztišení, zastavení se a možná hloubání o životě. Máme čas se potkat se svými bližními, obdarovat se navzájem společnou přítomností a obdarovat druhé něčím, co je potěší. Vůně působí na naše smysly, a zároveň k vánocům patří. Díky vůním si uchováváme vzpomínky. Tak zkuste obdarovat své milé něčím, co již nezmizí. Prohlédněte si Vánoční katalog. Je z čeho vybírat. Krásné Vánoce všem.


Při výběru se na nás můžete obrátit, rádi Vám poradíme nebo Vám rádi vytvoříme balíček z vlastních vyrobených směsí - pro emoční podporu, pro podporu zdravé imuity, volného dýchání a podporu pro klouby a svaly. 

Také Vám vytvoříme vlastní parfém na míru pro Vás či Vaše nejbližší.

Můj začátek s Young Living začal užíváním esenciálních olejů Postupně jsem se seznamovala s jejich vůněmi, jejich působením a objevovala jak jednodruhové EO, tak i směsi. Obzvláště směsi esenciálních olejů byly, jsou a budou předmětem mého životního poznávání. 

Dnes objevuji i další produkty, zejména mě baví produkty pro domácnost a péči z řady Thieves a Levandule. V péči o pleť a pokožku používám již jen a pouze produkty Young Living, či vlastní séra vytvořená z esenciálních olejů Young Living.  Mám velmi citlivou pleť a kosmetická řada, ART - doplněná kadidlem a santalem je opravdu tím nejlepším, co má pleť může dostat. Dlouho vydrží, stačí opravdu málo.

Miluji zubní řadu s Thieves - zubní pasta bez toxického fluoridu, a stačí opravdu malé množství. Zubní pasta opět  dlouho vydrží. Doplňuji ústní vodou.

Také jsem se zaměřila na doplňky stravy jako MEGACAL a BLM - pro zdraví kloubů a svalů, INNER DEFENSE pro podporu zdravé imunity. BALANCE COMPLETE a LIFE 9 pro podporu zdravého trávení. 

Prohlédněte si katalog, je toho opravdu hodně, co můžete pro zdraví udělat. Rádi Vám poradíme a ukážeme Vám produkty v našem obchodě.