KNIHY O ESENCIÁLNÍCH OLEJÍCH

KNIHY PRO VÁŠ START

Pokud právě začínáte s esenciálními oleji Young Living, mohou být knihy dobrým průvodcem i pomocníkem ve světě esenciálních olejů. Najdete v nich mnoho cenných informací, ohledně jejich původu, získávání, užívání. Knihy mohou být i pro Vás, kteří chcete zkoumat esenciální oleje hlouběji, z pohledu jejich chemického složení i působení anebo je budete využívat ve své aroma-praxi. 

Pokud Vás bude zajímat historie esenciálních olejů a jejich spirituální užití, kniha biblických olejů Vám přinese opravdu cenné poznatky. 

Maminky mohou zařadit přírodní čisté esence do péče o své děti. 

Všechny knihy si můžete zakoupit  v našem obchodě nebo Vám je rádi zašleme. Věřím, že Vám budou krásnými průvodci.

Kompletní průvodce použitím esenciálních olejů Young Living. Přehledně sepsané jednotlivé oleje, směsi a seznam nemocí s radami, jak je pomocí E.O. řešit.


470 Kč

Výňatek z knihy Chemistry of Essential Oils Made Easy - kapitola Praktické odpovědi na často kladené otázky - nosné oleje, hematoencefalická bariéra, jak oleje skladovat, bezpečně používat, o falzifikaci a pančování EO.

 230 KčPrůvodce použitím potravinových doplňků, kosmetiky, nových sad esenciálních olejů, Ninxia Red, Thieves, hormonální podpora.470 Kč

Praktický průvodce použití esenciálních olejů Young Living pro těhotné ženy, porod, pro maminky a děti.


270 K4

Young Living - nově přeložená kniha. Čištění emocionálních vzorců, seznam emocí, harmonizace čaker, mapy poplašných bodů, jak testovat oleje pomocí svalů

270 Kč

Tipy na používání esenciálních olejů pro vaše zvířecí miláčky.

120 Kč

Povídání o dvanácti olejích používaných v dávných časech (Twelve Oils of Ancient Scripture™) Dvanáct nejvýznamnějších olejů zmiňovaných v Bibli. 


270 Kč