Kadidlo - vrchol pyramidy!

06.01.2021

Kadidlo mělo ve starověku větší cenu než zlato. Používalo se k léčbě všech v té době známých nemocí.

Kadidlo je součástí základního balíčku esenciálních olejů a spojení Kadidla jako vrcholu pyramidy , vysvětluje můj postoj a úctu k této esenci. Hluboce jemná, pro mě očistná vůně, která jde jemně do hlubin a podstaty. 

Stejně jako naši předci můžete sáhnout po Kadidlu na cokoliv a nikdy netrefíte vedle. Pomůže Vám k propojení se sebou , naladění a uvolnění při meditaci, posiluje koncentraci a schopnost soustředění , podporuje intuici a naše vnitřní vedení. Nejen pro duchovní disciplínu , ale i k praktickému využití - nejen pro vnitřní krásu , ale i k tomu,co je vidět - krásná , svěží pleť , kterou dokáže regenerovat a vyladit tak známky času . 

Egypťané používali kadidlo jako vykuřovadlo, rituální kadidlo, ale také jako kosmetický přípravek. Za tímto účelem se pryskyříce pražila na černý prášek a egyptské ženy si jím natíraly oční víčka. V kosmetickém průmyslu je kadidlo tím nejlepším, co může Vaše pokožka získat. S Levandulí či Copaibou nebo Pelargonií si můžete vyrobit vlastní  oční či pleťové sérum . 

Kadidlo mělo své významné místo v náboženském i běžném životě mnoha kultur. Od starých Egypťanů, Babyloňanů, Peršanů, Židů, Řeků i Římanů, bylo Kadidlo pravděpodobně nejdůležitější a nejzámější v celé historii při očistě a duchovní praxi. Bylo velmi dobře známé za doby Ježíše pro svou léčivou a pomazávací moc a bylo také jedním z darů předaných Ježišovi při narození.

Psychologické a duševně prospěšné účinky Kadidla tedy poznala náboženská i duchovní tradice po celém světě nejen pro jeho schopnost uklidňovat a soustřeďovat mysl, což má hluboce očistný účinek. 

Proto nám i dnes může velmi pomáhat při každodenních stavech duševnho neklidu a strachu, pokud je naše mysl rozrušena a mozek je tak zahlcen disharmonickými myšlenkami. Kadidlo nám může rovněž pomoci, pokud se cítíme k něčemu silně připoutání, může tedy pomoci se osvobodit, dosáhnout tak klidu a proniknutí do podstaty věcí. Pomáhá nalézt vnitřní mír, odpustit a odpoutat se, umožňuje tak přijmout hlubší smysl obtížných okolností.

 V minulosti tedy nebylo Kadidlo využíváno jen jako vonná látka, ale také jako léčivo. Lékaři jej doporučovali při péči o kůži, při potížích s dýcháním, při urogenitálních problémech a stresujících nervových zátěžích.

Kadidlo zlepšuje okysličení těla, které zvyšuje životní sílu ve fyzickém těle, čímž posiluje fyzickou vitalitu. Má schopnost zpomalit a prohloubit dech a dokáže nás ponořit do meditativního vědomí.

Kadidlo je svatým ochráncem, který působí, daleko za polem aury ve světě světla, působí tedy na velmi jemných úrovních. Je velmi přizpůsobivé, čímž se přizpůsobí spirituální úrovní konkrétního člověka.

Kadidlo je tedy opravdu vrcholem pyramidy. Můžete jej použít na cokoliv , co potřebujete 🧠🙎‍♀️🙏🌞 a stačí tak málo. Objednat a sdílet . Přeji krásné zážitky 😍

Pokud Vás informace o Kadidlu zaujaly, může Vás zaujmout níže uvedený článek .