ORANGE- Každý den s úsměvem

24.01.2021

Sladká vůně plná sluníčka a energie. Pomeranč ráda používám jako doplněk při snídani - s bílým jogurtem nebo kaší. Pomerančový olej obsahuje hodně antioxidantů , a tak je dalším bonusem pro udržení svěžesti a dobré kondice. Podporuje zdravou imunitu , takže i snídaně muže být dobrým startem do nového dne. Pomeranč je také skvělým pomocníkem pro zdravou pokožku , lze jej s kokosovým olejem použit pro odstranění make-up přirozenou cestou . Pokud zařadíte pomeranč do péče o vaši pleť, je vhodnější pro večerní péči, nedoporučuje se pokožku po ošetření vystavovat na slunci. Z pomeranče můžete od Young living určitě vyzkoušet Orange Blossom Facial Wash - jemnou hypoalergenní emulzi pro všechny typy pleti, která se dobře hodí především pro mastnou pleť.V kuchyni při vaření a pečení - palačinky , cukroví, toasty apod.A jako všechny EO - jako parfém , který si můžete vyrobit - skvěle ladí s Levandulí.

Léčivou schopnost pomeranče objevili již ve staré Číně, kde byla sušená kůra po staletí důležitou součástí tradičního čísnkého lékařství. Pomeranč je také tradičním čínským symbolem štěstí a prosperity. Darovat pomeranč na čínský Nový rok znamená přát štěstí a prosperitu po celý rok.

EO z pomeranče nám na úrovni emocí pomáhá k tomu, abychom si v životě dokázali nalézt uvolněnější přístup, abychom se dokázali přizpůsobit situaci a napomoci tak snadnějšímu řešení problémů. Pomáhá tedy těm, keří neustále usilují o dokonalost a úspěch, a jakýkoliv zdánlivý neúspěch považují za vlastní selhání či nedokonalost. Tyto emoce pak činí jedince popudlivým a příliš napjatým a mohou tak vést naopak k tomu, že namísto toho, aby se konfliktům vyhýbal, sám je vyvolává. 

Při hněvu, stresu a frustraci dochází k blokování a stagnaci energie, která vyvolává disharmonii v těle. EO z pomeranče pomáhá uvést stagnující energii do pohybu, čímž pomáhá uvolnit napětí a odstranit frustraci. Teplá, slunečná a sladká vůně navozuje pocity spojené s radostí a pozitivní energií, rozptyluje smutek. Z astrologického pohledu bychom mohli přirovnat jeho energii k energii Jupitera - planetě štěstí, optimismu a hojnosti.

Pomeranč je také součástí startovací sady Premium Kit pro Váš začátek . Ráda poradím a ráda budu s Vámi sdílet zkušenosti🌞😊