RC - Jako horský vánek!

04.01.2021

Velmi svěží směs 3 druhů Eukalyptů - Eukalyptus Kulatoplodý, Eukalyptus zářivý, Eukalyptus citronový, Myrty, Borovice, Smrku, Majoránky, Levandule, Cypřiše a Máty. 
Používám vždycky , když potřebuji cokoliv prodýchat i rozdýchat . Podíváte-li se na složení , všechny EO podporuji respirační systém - smrk a borovice - svěží nádech , který Vám připomene vůni lesa, Majoránka uvolňuje a Levandule uklidní . R. C. Vám znovu připomene , jak důležitý je náš dech a jak malou pozornost dáváme vědomému dýchání .🌞🌬. 

EUKALYPTUS

Eukalyptus byl od nepaměti spojován s energetickým působením na plíce - byl tedy vždy považován jako přímo prospěšný pro tělesného ducha. Pomáhá nám v situacích , kdy se cítíme emočně sevření nebo omezovaní svým okolím či společností . Jeho vůně nám pomáhá rozptýlit tyto negativní pocity a poskytuje nám vnitřně "prostor k dýchání ".

MYRTA
Vůně Myrty pomáhá odpoutat se od starých a nefunkčních vzorců. Staré národy v oblasti Středozemního moře ji považovaly za posvátnou, představovala princip panenské čistoty a půvabu. krásy a lásky a byla používána jako vykuřovadlo ke zmírnění různých druhů bolestí. Podporuje uvolnění nosu a dutin a podporuje zdravé dýchání.

MÁTA
🌿Máta působí jako stimulant všude tam, kde je zapotřebí něco uvolnit . Uvede stagnující procesy do chodu, a to na všech úrovních, a tak zahájí procesy úplné přeměny - pomáhá tedy vzít život zpět do svých rukou😊.

BOROVICE

Od dob Hippokrata se borovice používá na podporu dýchání .V orientálním lékařství je borovicový olej používán pro posílení energie a podporu zdravého dýchání. Je ceněn pro své očistné účinky. Borovice byla symbolem vytrvalosti a síly přežít a její pryskyyříce jako divoké kadidlo, které přináší klid a utišení.

SMRK

Má velmi regulační a regenerativní účinky, pomáhá podporovat zdravou imunitu a  znovunalezení sil po oslabení organismu. Vůně je velmi svěží, osvěžuje a uvolňuje dýchání, má hřejivé, stimulační a stabilizační účinky. Pomáhá při uzemnění, a tím posiluje pocity bezpečí.

MAJORÁNKA

Staří Řekové používali Majoránku při výrobě mastí pro zahřátí a posílení nervů. Majoránka byla a je využívána pro své protikřečové a analgetické vlastnosti. Pomáhá při svalové ztuhlosti a bolestech, nervových křečích. Majoránka pomáhá svým zklidňujícím účinkem. Majoránka rovněž podporuje zdravou funkci dýchání.

LEVANDULE

O účincích Levandule si můžete přečist v článku LAVENDER - vyladí všechny tóny. Zde působí pro své zklidňující účinky.

CYPŘIŠ

Cypřiš je vhodným olejem pro období změn. Přináší sílu a ochranu na energetické úrovni a pomáhá nám, abychom věci nechali jít a mohli tak postupovat v životě dál. Cypřiš zlepšuje oběh, prokrvuje, pomáhá tedy při oběhových potížích, stimuluje zdravou funkci lymfy, podporuje zdravou imunitu.

R.C. je proto v základním balíčku EO pro podporu zdravého dýchání . Pro užívání nejlépe v průběhu dne.😊Těším se na Vaše zkušenosti a jejich sdílení 😊🌱