THIEVES - uteč, dokud je čas!

05.01.2021

THIEVES -uteč dokud je čas😀 nebo Tě síla Skořice, Hřebíčku, Rozmarýnu, Citronu a Eukalyptu dožene.

Asi nejznámější směs esenciálních olejů od Young Living. Pro své úžasné schopnosti tvoří Thieves i další čisticí řadu prostředků pro váš domov, zubní péči apod. Thieves v sobě obsahuje skutečně silné pomocníky pro časy opravdové fyzické nepohody, a tak po ni sáhnu vždycky, když je opravdu "ouvej"🤢🤮. 
Vždycky směs užívám v kombinaci , nejraději s medem a citronem, jako horký nápoj, který krásné prohřeje, uvolní krk i hrdlo., pomůže k vykašlávání. A hlavně skvěle chutná.
Jak čaj připravit?
Recept : Připravte si misku , 1 citron🍋, med, Thieves +. Oloupejte citron, nakrájejte ho na malé kousky a vložte do misky. Přidejte 10 lžiček medu a 7 kapek esenciálního oleje Thieves + . Promíchejte, vložte do skleničky s uzávěrem a skladujte v chladnu. Na přípravu nápoje použijte 1 lžičku připravené směsi do šálku a zalijte horkou vodou.😍 

THIEVES vždycky používám v tomto období do difuzéru k pročištění prostoru, doma v práci, tam kde je potřeba . Pokud nemáte difuzér, (což určitě doporučuji) pak přidejte pár kapek Thieves s vodou, trochou soli do nádobky s rozprašovačem a máte hned a kdekoliv k dispozici přírodní prostředek k provonění a očištění prostředí - něco ve smyslu přírodní dezinfekce.
Thieves používám s V6 (komplex rostlinných olejů pro ředění esenciálních olejů) - tedy ředím vždy s nosným olejem, zejména na pokožku. Jako podporu pro podzimní a zimní období v kombinaci s Kadidlem a Citronem nebo Tea Tree a Oreganem. Určitě bude Váš podzim i zima obdobím zdraví a fyzické zdatnosti. Tato vytvořená směs prospívá k podpoře zdravé imunity.


A teď něco málo k jednotlivým EO ve směsi.

HŘEBÍČEK:

🔥Hřebíček léčitelé v Číně a Indii používali jako součást léčby už od starověku proti infekcím a všem typům bolesti. Hřebíček také obsahuje velké množství antioxidantů, které chrání tělo i buňky proti stárnutí.

CITRON:

 🍋Citron  je  zdrojem důležitých látek a prvků  pro podporu zdraví i zdravé imunity. Víme, že obsahuje také velké množství antioxidantů, tedy látek velmi prospěšných pro naše zdraví neboť chrání tělo i buńky proti stárnutí.

KŮRA SKOŘICE:

V tradiční čínské medicíně se používá pro prohřátí organismu. Skořice se vždy používala pro posílení a podporu organismu. V kombinaci s medem se používala jako pomocník při nachlazení. Má velmi silné zdraví prospěšné vlastnosti. 

EUKALYPTUS ZÁŘIVÝ:

Eukalyptus byl od nepaměti spojován s energetickým působením na plíce - byl tedy vždy považován jako přímo prospěšný pro tělesného ducha. Pomáhá nám v situacích, kdy se cítíme emočně sevření nebo omezovaní svým okolím či společností. Jeho vůně nám pomáhá rozptýlit tyto negativní pocity a poskytuje nám vnitřně "prostor k dýchání ".

ROZMARÝN:

Rozmarýn je další bylinkou, která byla v minulosti velmi využívána pro své dezinfekční vlastnosti. Od dob starověkého Řecka byl rozmarýn pálen jako kadidlo. Byl také používán jako ochrana před infekcí.


A samozřejmě je Thieves součástí základní sady pro Váš začátek 😊Tak vás třeba tato směs inspiruje a zkusíte do života přivést i nové možnosti 🌞😊🍊🍋🌱. Ráda poradím , jak na to😊🌞