LEMON

Citrón (Citrus limon) se vyznačuje silnou, čistou, očišťující a osvěžující citrusovou vůní, která oživuje a pozvedá. Obsahuje 68 procent silného antioxidantu d-limonenu.

Vlastnosti a prospěch

Mějte olej Lemon při ruce pro jeho čistou, osvěžující a povzbudivou vůni


Rozptylujte ho k vytvoření prostředí, které podporuje soustředění.

Využijte jeho vůně k vytvoření povznášející atmosféry.

Přidejte olej Lemon do produktů pro péči o pokožku, abyste pomohli zmírnit známky stárnutí.

Použijte k odstranění lepidel.

Původ Produktu

Citroník, původem z oblastí Asie, nebyl v Evropě až do 16. století běžný. Je součástí stále zelených skupiny stromů a dosahuje výšky přibližně 6 metrů. K výrobě 15 ml lahvičky esenciálního oleje Lemon je zapotřebí 75 citronů z těchto stromů. Kůra z citronů je lisována za studena, čímž se vyrobí olej s vůní po čerstvě sklizeném ovoci.


Použití

Zapojte olej Lemon do večerní péče o pleť jeho smícháním 1-2 kapek s vašimi oblíbenými zkrášlovacími produkty. Zmírní známky stárnutí mladé pokožky.

Pokud máte dny, kdy Vám není zrovna do smíchu, máte melancholickou náladu, rozptylujte olej Lemon pro povzbuzení nálady.
Rozptylujte ho v práci nebo ve škole  pro soustředění a motivaci.

Pokyny na etiketě

Lokální: Zřeďte 1 kapku s 1 kapkou oleje V-6™ Vegetable Oil Complex nebo olivového oleje a podle potřeby naneste na požadované oblasti. Po aplikaci  nevystavujte pokožku po 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření.

Aromatické: Rozptylujte po dobu 1 hodiny 3krát denně.