Narodila jsem se se Sluncem v Rybách a Lunou v Panně.

Život, který jsem žila dříve, mi často protékal mezi prsty, často jsem si neuvědomovala pravou hodnotu života, sama sebe, pomíjivost věcí, zbytečnost posuzování, sílu přítomnosti a mnoho dalších skutečně důležitých okamžiků, slov, prožitků, vztahů, přátel. Prožila jsem sílu a lásku mateřství a milující rodiny. Mnohým jsem byla obdarována, ale také jsem mnoho cenného ztratila. Prožila jsem hloubku a temnotu bolesti, vstala z popela a znovu se narodila. Uvědomila jsem si, jak mocné je přijetí a jak zázračné je odpuštění. Prožitek bolesti mi ukázal cestu ke své vnitřní síle. Začala jsem objevovat a poznávat sama sebe.

Těším se z každého nového poznání, z každé další nové životní zkušenosti. Učím se projevovat sama sebe ve své přirozenosti, protože jen tehdy jsem to skutečně já. Svobodná, milující, nespoutaná, láskyplná žena. Vrátila jsem se k sobě, naučila se naslouchat sobě i druhým, své ženské duši.

Miluji život. Děkuji za každé poznání, za všechny zkušenosti, prožitky a dary v mém životě. To je tedy můj příběh, který Vás může inspirovat na Vaší cestě k sobě, ke svému ženství, k Vašim darům a radosti ze života. K novým poznáním.

Od roku 2012 jsem začala provázet ženy jako instruktorka Metody Pilates. Objevila jsem velkou sílu a podporu ženské skupiny. Můj život se měnil tím, jak jsem se měnila já sama, a to ve všech oblastech mého života. Jsem jinou ženou, než jsem kdy byla, stejně jako je můj život, který se změnil od samotných základů. Dnes pomáhám ženám na jejich cestě k poznání sama sebe a naplnění smyslu života či objevení jejich vlastního příběhu. V rámci různých technik pracuji nejen s ženami na uvolnění a sebevyjádření těla, mysli a duše. Provázím při spontáním tanci a při  meditacích . Jsem lektorkou Mohendžodára a mentorkou Ženských meditací Mohendodáro.

V rámci níže uvedených technik pracuji na uvolnění emocionálních, mentálních a fyzických bloků v našem těle. Sebepoznávání a objevování nových možností je pro mě neustálý proces, který mě vede k tomu, abych pracovala na vlastním seberozvoji a tím objevovala nekonečný a hluboký potenciál všech technik, kterými Vás provázím.

Spiritual Response Therapy (SRT) I. a II.stupeň s certifikací - Miloslav Bauer

Spiritual Restructuring (SpR) I. a II. stupeň s certifikací - Miloslav Bauer

Kraniosakrální terapie - Marek Bohunický

Kraniosakrální terapie I. a II. - Zdeňka Ocelíková

Práce s energií - Zdeňka Ocelíková


Mohendžodáro  - certifikovaná lektorka

Mentorka Ženských meditací Mohendžodáro 

Katarzní techniky Mohendžodáro a Osho therapist trénink

Meditace

Astrologie  - osobní horoskopy - Renata Štěpánová

Pilates - certifikovaná lektorka

Kvantová terapie - Miloslav Bauer

Young Living - esenciální oleje, aromaporadenství

Raindrop technika

Podrobnosti k jednotlivým technikám najdete v odkazu Nabídka služeb.

Zaujala Vás některá  z technik ? Hledáte možnosti jak změnit to, co již ve svém životě nechcete. Pak neváhejte a přijďte do našeho Studia dešťové kapky. S láskou Vám pomůžu najít nový směr Vaší cesty, nový začátek, jak změnit cestu k sobě a k životu.   Ostatní již bude na Vás.

Všechno začíná o vztahu k sobě. O láskyplném a laskavém sebepřijetí.