ÚPLŇKOVÉ MEDITACE PRO ŽENY

Setkáme se s meditací: Měsíční lůno, Nadabrahma , Kundaliny, No mind, Chakra dance a další...

V dnešní době, kdy klademe velký důraz na intelekt a myšlení, jsou aktivní meditace skvělým pomocníkem, jak pročistit přetíženou mysl, která se nedokáže zastavit,  a zůstat alespoň na chvíli " bez myšlenek".

Aktivní meditace nám dávají velký impuls pro kontakt se svým tělem a umožňují uvolnit a projevit všechny emoce a pocity, které často skrýváme před sebou i před druhými. Aktivní meditace zvyšují vnímavost a rozšiřují úroveň vědomí. K tomu využívají pohybu, intenzivního dechu, tance a tím umožňují proces katarze - hlubokou očistu na mnoha úrovních.

 Úplňková meditační setkání jsou určeny především ženám, jejich přirozeným potřebám. Zároveň jsou místem společeného sdílení a kontaktu s naší přirozenou ženskostí, která nám v této době někdy tak trochu chybí. Jsou laděny na laskavost, jemnost, vnímavost, dotýkají se našich pocitů, dovolují nám projevit své emoci, uvolnit se a dovolit si to, co jinde neumíme nebo nedokážeme. Naše setkání jsou bezpečným místem a podporují vzájemnou důvěru. Sdílíme společný prostor a dovolujeme přítomnosti, aby se dělo právě to, na co jsme připraveny. Inspirujeme se, dodáváme si vzájemnou podporu i úctu. 

Naše meditační setkání nám dovolují nechat vše být, vše co patří minulosti, a díky tomu můžeme zažívat společně  zázraky přítomnosti. V tichosti meditace necháme promluvit moudrost našeho těla. Tím velmi podporujeme své zdraví, resp. jeho nekonečné síly.

Termíny úplňkových meditací : (leden-červen 2020)

KDY: vždy od 18.00-20.00 hod.

10.1. 2020 - ve znamení Raka                                     8.4. 2020- ve znamení Váhy

9.2. 2020 - ve znamení Lva                                        7.5.2020 - ve znamení Štíra

9.3. 2020 - ve znamení Panny                                   5.6.2020 - ve znamení Střelce

KDE: Univerzitní centrum MU v Telči

CENA: 300 Kč / 2 hodiny

Naše meditační setkání jsou vždy spojena s energií úplňku. Proto je každé setkání jiné a neopakovatelné.  Meditace je určena pro každou ženu bez ohledu na věk. 

S sebou: podložku, deku a šátek.

Rezervace na : stepanova-lenka@seznam.cz