NÁVRATY

MÉ VNITŘNÍ DÍTĚ


MOTO:

"Jen vím, že se potřebuji vrátit zpět. Do moře lásky, důvěry a dokonalého bezpečení. A tak se zastavím a obracím se. Vidím dalekou cestu. Vidím hlubiny a mám trochu strach vrátit se tak hluboko zpět. Ale vracím se, pomalými krůčky, hluboko do svého nitra. Cítím svou zranitelnost, citlivost i opravdovost. Je zde radost i smutek, láska i hněv.."

První setkání je cestou ke svému vnitřnímu dítěti. Je to ta nejcitlivější část naší osobnosti, která touží být přijata, milována a respektována. Vnitřní dítě je odrazem všeho, co jsme v dětství prožili i nedoprožili. Je to něco, k čemu se potřebujeme vrátit a uzdravit všechny šrámy i bolesti. Doprožít okamžiky dětství, na které nebyl čas a příležitost. Uzdravit to dítě v nás a přijmout jeho esenci. Odměnou nám mohou být dávno ztracené pocity radosti a štěstí, hravosti a tvořivosti. Naše vztahy objeví novou kvalitu plnosti, zralosti a sebevědomí.

Tímto Vás na toto setkání srdečně zvu.

INNER CHILD - průvodcem setkání bude esenciální olej, který nám pomůže spojit se se svým pravým já. Vnitřní dítě je směs esenciálních olejů : Pomeranč , tangerinka , jasmín , ylang ylang , smrk , santalové dřevo , citronová tráva , hořký pomeranč (neroli) a je součástí sady Feelings.

INFORMACE KE KURZU

KDY: 27.6.2020

KDE: Univerzitní centrum v Telči, 10.00 do 17.00 hod.

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz

Rezervaci na kurz je nutné potvrdit uhrazení zálohy ve výši 500 Kč do 15.6.2020. Lze uhradit i celou výši kurzovného.

Uhrazením zálohy je potvrzena rezervace do kurzu, doplatek je nutné uhradit nejpozději den před zahájením kurzu. Záloha je nevratná, v případě opravdu závažných důvodů může být započtena na úhradu dalšího kurzu.

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Návraty/červen 2020