PANAWAY

Esenciální olej PanAway® je oblíbená směs vyvinutá zakladatelem společnosti Young Living, D. Garym Youngem. Vyznačuje se osvěžující a povzbuzující vůní a při použití na pokožku působí chladivě. Olej PanAway je směsí esenciálních olejů Wintergreen (Libavka), Helichrysum (Slaměnka), Clove (Hřebíček) a Peppermint (Máta). Mezi oblíbené použití oleje PanAway® patří jeho použití na unavené svaly po cvičení nebo na šíji a záda v kteroukoli denní dobu, když zatoužíte po jeho uklidňující a stimulující vůni. Olej PanAway je jedním z nejúčin

Vlastnosti a prospěch

Nabízí osvěžující a povzbudivou vůni

Zchladí pokožku po fyzické aktivitě
Poskytuje chladivý pocit, když je nanesena na ramena, krk a pokožku hlavy


Použití

Smíchejte směs PanAway s olejem V-6™ Vegetable Oil Complex a použijte při masáži po fyzické aktivitě pro chladivý, povzbuzující pocit.

Ráno naneste na váš krk a ramena s olejem V-6™ Vegetable Oil Complex pro povznášející, osvěžující vůni.


Naneste ji na spodní část chodidel pro relaxační masáž nohou.

Vyrobte si svou vlastní koupelovou sůl přidáním 10 kapek směsi PanAway do 1 šálku soli Epsom. Přidejte směs do teplé vody ve vaně a relaxujte při atmosféře jako ve skutečných lázních.

Vmasírujte 1 kapku směsi PanAway se 4 kapkami oleje V-6 Vegetable Oil Complex do vašich spánků pro povzbudivou vůni během období stresu a frustrace.

Přidejte kuličkový aplikátor AromaGlide Roller Fitment a používejte ji za pochodu v posilovně nebo během sportovních aktivit.