PEPPERMINT

Osvěžující, chladivá, mátová, bylinná vůně. Tento olej lze rozptylovat k vytvoření povzbuzující atmosféry, která podporuje soustředění na každodenní úkoly. Lze ho také aplikovat lokálně k navození chladivého pocitu na kůži, který může být velice zklidňující po těžké fyzické aktivitě nebo horkých letních dnech.

Vlastnosti a prospěch

Zklidňuje unavené svaly po fyzické aktivitě

Když je rozptylován, napomáhá k vytvoření prostředí, které podporuje soustředění

Poskytuje osvěžující prožitek, pokud ho smícháte s vaším oblíbeným šamponem, nebo pokud ho aplikujete na pokožku po dni stráveném na slunci

Když je inhalován, vytváří povzbuzující a osvěžující prožitek

Původ Produktu
Máta peprná pochází původně z Evropy, ale nyní je 75 procent světové dodávky pěstováno ve Spojených státech. Na vyrobení jednoho z nejoblíbenějších olejů Young Living se podílí několik farem, včetně  farmy Wispering Springs v Moně, Utahu. Jedna 15 ml lahvička esenciálního oleje Peppermint je vyrobena destilací parou přibližně 0,45 kg lístků a kvetoucích špiček máty peprné. 


Kde rozptylovat 

Vaši  pracovnu provoní  sytou, chladivou vůní a povzbudí tak koncentraci a pozornost.

Po energickém cvičení osvěží vaše prostory určené k odpočinku díky své chladivé vůni.

Díky chladivým účinkům rovněž osvěží v horkých letních dnech.

Pokyny na etiketě

Lokální: Zřeďte 1 kapku se 4 kapkami oleje V-6™ Vegetable Oil Complex nebo olivového oleje. Vyzkoušejte na malé části kůže na vnitřní straně vaší paže a podle potřeby naneste na požadovanou oblast.

Aromatické: Rozptylujte po dobu 10 minut 3krát denně.