PROČ ESENCIÁLNÍ OLEJE

Esenciální oleje (EO) :

- Rychle účinkují

- Jednoduché použití

-  Praktické

-  Dostupné

-  Prospěšné

 KONCENTRACE 

Všichni známe sílu léčivých bylin. A to je důvod, proč jsou bylinné čaje téměř v každé domácnosti. Co už je nám ovšem méně známé, že z většíny léčivých bylin lze destilací získat esenciální olej. Rozdíl mezi léčivou bylinou a destilací získaným olejem je zásadní, a tím je koncentrace. Esenciální olej může být 100 až 10 000 x více koncentrovaný, a proto je účinější než bylina sama. Má velmi jednoduché použití, můžete ho mít sebou kamkoliv se vydáte. Budete ohromeni tím, jak rychle učinkuje a jak Vám pomůže, když je potřeba. Je mnohem dostupnější, neboť stačí otevřít lahvičku a přivonět, kdekoliv a kdykoliv. Nemusíte čekat, až si uvaříte bylinný čaj. V dnešní době začínáme skutečně znovuobjevovat velkou sílu a potenciál esenciálních olejů. Jsou prováděny výzkumy jejich účinků a léčivá síla esenciálních olejů se tak dostává znovu do popředí naši pozornosti v oblasti plného zdraví. Vracíme se v čase zpět, a objevujeme sílu těchto esencí, kterou naši předci i starobylé kultury dobře znaly.

 KVALITA 

Proč esenciální oleje Young Living - pro jejich vysokou kvalitu, která umožňuje objevovat a využívat nekonečný potenciál, který nám nabízejí. Neboť od kvality esenciální oleje se odvíjí jeho schopnost účinně a rychle pomáhat (viz. známka kvality SEED TO SEAL).

KDE A JAK PůSOBÍ

Podívejme se společně na to, jak vůně působí na náš mozek a naše emoce.

Na obrázku vidíme, jak mohou vůně prospívat našemu zdraví. Jak dokáží jednoduše, rychle a účinně uvolňovat emoce, které mohou být spojené s naším plným zdravím. Podíváte-li se na nabídku esenciálních olejů Young Living, zejména pak jejich směsí, zaměřte svou pozornost také na jejich názvy, abyste lépe  porozuměli tomu, co můžete získat jejich užíváním. Jako příklad uvedu esenciální olej Forgiveness - Odpuštění. Často nedokážeme odpouštět a pocity spojené s neodpuštěním  jako je hněv, křívda a zrada v sobě nosíme někdy i celý život. Neuvědomujeme si, že odpouštět je očistné a prospěšné pro naše zdraví. Odpuštění je směsí mnoha velmi významných a účínných esencí jako např. meduňky, pelargonie, kadidlovníku, santalového dřeva, anděliky, levandule, citronu, jasmínu, smilu, a růže  a mnoha další esenciálních olejů a může nám velmi významně pomoci s uvolněním těchto pocitů. 

 FREKVENCE 

Lidské orgány, esenciální oleje, rostliny, zvířata i lidé mají svou základní frekvenci, které jsou jedinečné pro každého jedince. Negativní myšlenky mohou naši frekvenci snižovat, zároveň jako pozitivní myšlenky naše frekvence navyšují, díky čemuž se  cítíme  lépe a zdravěji. Esenciální oleje mají také své frekvenční hodnoty, neboť je v nich zachována čistá energie z rostlin - jsou to živé esence. Níže jsou uvedeny elektromagnetické frekvence vybraných EO v poměru k frekvencím lidského těla. Z těchto hodnot je tedy zřejmé, že esenciální oleje mají vyšší frekvenční hodnoty, čímž nám mohou bezprostředně pomáhat harmonizovat vzniklou nerovnováhu. Můžeme skrze jejich působení zvyšovat své frekvence. Pokud jsou  frekvence našeho těla vyšší, nižší frekvence různých organismů a negativních emocí nás nezasahují.

Elektromagnetické frekvence  EO                                            Frekvence lidského těla:

Růže  - 320 MHz                                                                           62 - 68 MHz - zdravé tělo

Smil (slaměnka) - 181 MHz                                                         58 MHz - nachlazení

Levandule - 118 MHz                                                                   57 MHz - chřípka

Meduňka - 102 MHz                                                                     55 MHz - kandidóza

Máta - 78 MHz                                                                               52 MHz - mononukleóza

Bazalka - 52 MHz                                                                           < 25 MHz - začíná proces umírání

Zdroj: ABC Používání esenciálních olejů

Pokud chcete získat podrobnější informace, můžete si u nás objednat knihu ABC Používání esenciálních olejů, kterou Vám rádi zašleme.