MŮJ PŘÍBĚH

A proč Young Living? Je to tak, že jsem se nikdy před tím nesetkala s žádnými esenciálnimi oleji, které by se jim vyrovnaly. A také proto, že jsou opravdu čisté, mají krásné barevné vůně, je z nich cítit energie přírody, neskutečně působí, a to velmi rychle. A také proto, že ještě dnes pořád objevuji, na co všechno je mohu používat. Naplňují mé představy o komplexní péči o zdraví - pomáhají na emoční úrovni, uleví a podporují fyzické zdraví, podporují mentální relaxaci, pracují na hlubokých frekvencích a vrstách člověka, podporují spirituální podstatu, pomáhají při sebepoznávání a osobním rozvoji.


A to je muž, který esenciální oleje Young Living do mého života přivedl. Je součástí i tvůrcem nových možností, které esenciální oleje pro život přináší. Mnohé z produktů Young Living i vlastní směsi esenciálních olejů a produktů z nich , můžete zakoupit či se s nimi seznámit v kamenném obchodně i připravovaném e-shopu NATARAI .

Touha objevovat a hledat nové cesty přivedla do mého života esenciální oleje. Vůně, příroda, rostliny a zájem o nové přístupy ke zdraví, mi byly vždy velmi blízké. Dnes mám to velké štěstí, že jsem si splnila sen a má práce je mým koníčkem, dává mi smysl a pocity hlubokého naplnění. Na začátku mé cesty jsem ani netušila, že budou něčím, co bude každodenní součástí mého života, a to doslova. Dnes je používám při všech pracovních aktivitách, a také obohacují můj osobní život, domácnost a zdraví mojí rodiny.

Podporují kreativitu, protože s nimi můžete míchat vlastní směsí, vůně, parfémy, krémy.. I moje domácnost se těší z jejich potenciálu. Vyměnila jsem chemické čistící prosředky a nahradila je čistými pomocníky, které jsou šetrné jak pro mě i moji rodinu, ale zároveň jsou šetrné k přírodě. Pomáhají měnit staré návyky a přináší uvědomění hlubšího propojení s přírodou. Young Living - jeji víze, kultura, hledání a objevování vědění o esencích dávných kultur, zachování jejich moudrosti a receptur a láska k přírodě, jejim zdrojům, přístupy a postupy výroby, filosofie společnosti - to vše je mi blizké. Proto Young Living. Vím, že mohu mít to nejlepší, co existuje. To je velké štěstí. Věřím, že i Vám změní a obohatí kvalitu života a zdraví.