PRODEJ TĚLOVÝCH SVÍCÍ

VLASTNÍ VÝROBY

Účinky tělových svící:

Tělové svíce uvolňují energetické bloky, uvolní a obnoví tok energie. Používají se při bolesti svalů, vazů, kloubů, při nachlazení, zánětech, bolestech hlavy a dalších zdravotních potížích, uvolňují tok lymfy. Tělové svíce jsou rovněž účinné při psychických zátěžích - stavy přepracovanosti, deprese, nervozity, nesoustředěnosti a pocitů smutku. Velmi dobře působí při odstranění bolesti zad, tukových váčků a minerálních látek mezi obratli. Výborně pomáhají při gynekologických problémech, při odstraňování cyst a myomů, zánětů močového měchýře i bolestivé nepravidelné menstruaci. Tělové svíce působí při terapii v energetickém poli, kde spalují rovněž i duchovní příčiny onemocnění a negativní záznamy v energetických tělech, očisťují auru.

Po dlouholeté zkušenosti vyrábím čisté bílé tělové svíce z přírodního palmového vosku. K zesílení účinnosti tělové svíce používám při aplikaci na konkrétní místo na těle, esenciální oleje terapeutické kvality od Young Living, čisté 100% esence,  Esenciální oleje nepřidávám do tělových svící, vzhledem k tomu, že jejich léčebný potenciál by se při hoření zničil. I tak však mají tělové svíce příjemné jemné aroma. 

K ošetření tělovými svícemi se můžete objednat a vyzkoušet tak jejich očistný účinek.


Co jsou tělové svíce ?

Svíce jsou trubičky z přírodní látky namočené do vosku. Fungují na velice jednoduchém principu. Svíce se na horním okraji zapálí a spodní částí se přiloží na ošetřované místo. Díky tomu dochází ke komínovému efektu, kdy podtlak a rozkládající se teplo vstupuje do podkoží a z těla pak vytahuje škodlivé látky a různé nemoci. Postupně odbourává různé energetické a emocionální blokády, uvolní a obnoví tok energie.

Jejich historie sahá až do doby Keltů, Egypta a jiných kultur. V té době se však používala kůra stromů, většinou z břízy, smotaná do ruličky a izolovaná voskem nebo smůlou. V době našich babiček byl podobný princip používán, když se stočenými a zapálenými novinami vytahoval zánět z ucha.

Jak se používají ?

Tělové svíce se používají přímo na bolestivá místa, tj. na otoky, meridiánové dráhy, lymfatické uzliny, akupresurní a reflexní body na nohou a rukou. Návod k použití je součástí balíčku při objednání.

CENA TĚLOVÝCH SVÍCÍ

Tělové svíce v balení  10 ks /   400 Kč

Tělové svíce v balení  20 ks /   800 Kč

Tělové svíce v balení  30 ks / 1 200 Kč

Zvýhodněný set - v balení 40 ks - 1 440 Kč