R.C.

Směs R.C. má chladivou a osvěžující vůni, která může pomoci vytvořit pocit normálního, čistého dýchání a při vdechování může osvěžit, když se aplikuje lokálně.

Je složena z esenciálních olejů několika druhů Eukalyptů, Myrty, Borovice, Smrku, Majoránky, Levandule, Cypřiše a Máty.

Vlastnosti a prospěch

Podporuje pokojný spánek 

Vytváří povzbudivý zážitek, když je přidána do koupele nebo sprchy
Poskytuje osvěžující pocit, když je nanesena na pokožku
Lze použít jako součást cvičení k podpoře dýchání zhluboka
Lze rozptylovat během chladného období
Když je nanesena na hrudník, poskytuje osvěžení při vdechování

Původ Produktu

Tato směs, vytvořená zakladatelem  Young Living, D. Garym Youngem, obsahuje pečlivě vybrané esenciální oleje, aby pomohla vytvořit osvěžující a povzbudivé pocity. Tři oleje jsou získány z různých druhů eukalyptu, což je jen malý zlomek z více než 700 druhů na světě. Tato směs obsahuje také esenciální olej Peppermint, který obsahuje přirozeně se vyskytující mentol pro chladivý pocit, když je nanesen na pokožku.

Použití

Vetřete směs R.C. na hrudník a zátylek před brzkým ranním cvičením k podpoře hlubokého dýchání nebo jej naneste na zápěstí

Použijte směs R.C. s olejem V-6™ Vegetable Oil Complex k masáži chodidel nebo zad po vašem cvičení v posilovně, dobrodružství v přírodě nebo cvičení jógy, abyste si užili osvěžující vůni.
Přidejte několik kapek do horké koupele nebo sprchy. Teplá voda vás zklidní a olej se díky páře rozptýlí, což poskytne povzbudivý prožitek.
Večer aplikujte lokálně směs R.C. s olejem V-6 oil na váš hrudník pro osvěžující dýchání

Pokyny na etiketě

Lokální: Zřeďte 1 kapku s 1 kapkou oleje V-6™ Vegetable Oil Complex nebo olivového oleje a podle potřeby naneste na požadované oblasti.

Aromatické: Rozptylujte po dobu 30 minut 3krát denně.