POZNEJ SVOJI VNITŘNÍ KRÁSU

" Hledání a nalézání sebe sama,  je tím nejtajemnějším poznáním a dobrodružstvím života "

PROŽITKOVÁ SETKÁNÍ PRO KAŽDOU ŽENU

Nahlédnout do sebe vyžaduje touhu, odvahu i zvědavost. Otevřit dveře a vstoupit dovnitř. Správný okamžik, který dovolí udělat první krok.. Nebo právě ten správný okamžik pro další poznání. Nikdy nejsme na konci této cesty. Každý okamžik je novým začátkem. Každá chvíle je jedinečnou příležitostí a zkušeností, která se nikdy neopakuje.  Třeba je teď právě ten správný okamžik pro TEBE. Třeba je právě teď ten správný okamžik pro nový začátek. 

CO MŮŽE BÝT MOTIVACÍ?  PROČ SE PŘIHLÁSIT ?

Udělat "něco jenom pro sebe." 

Pokud se k tomu rozhodneš, získáš mnoho poznání o sobě a to Tě navždy promění. Změníš-li sebe, změníš i všechno, co je ve tvém životě, všechno, co je kolem tebe. 

Uvolnit se. 

Každodenní povinnosti nás často velmi vyčerpávají. Práce, stres, shon, pocit, že nemáme na nic čas, pocit, že nic nestíháme.. Mysl, která řeší, vytváří další konflikty a reaguje. Najpjaté, neuvolněné a plně kontrolované tělo. 

Doplnit vyčerpané tělo novou energii. 

Trénovat svou přehlcenou mysl do stavu - bez myšlenek.

Rozvíjet sebedůvěru, sebelásku a sebevědomi. Přijetí.

V každé ženě září laskavé a milující srdce.. Umíme dávat, méně však přijímat. Lásku a pozornost dáváme svým dětem, partnerům, rodičům a přitom velmi často zapomínáme samy na sebe. Ztratíme se v událostech svého života, zapomeneme na své touhy a přání. Často se naše pozornost upíná k tomu, abychom všechno udělaly dokonale a nejlépe nebo ještě lépe s pocitem, že to určitě někdo ocení.  Přitom neumíme za to vše ocenit především samy sebe. Zapomeneme, že jsme krásné, jemné a sebevědomé, že máme uvnitř sebe vnitřní krásu a sílu.   Zapomeneme, že láska, krása a laskavost je naši přirozeností. Nevěříme si, nevěříme ve své schopnosti a díky tomu nedůvěřujeme životu.  

Rozvíjet intuici a intuitivní naladění

Každá žena je obdařena intuicí, každá z nás občas uslyší cosi jako vnitřní hlas nebo šestý smysl Občas se tímto šestým smyslem necháme vést při svém rozhodování a nakonec nám život za čas ukáže, jak správné to bylo rozhodnutí. Zkrátka máme tento dar, vytušit co je správné, ačkoliv třeba rozum v danou chvíli říká něco úplně jiného. Také určitě každá z nás má své vlastní zkušenosti s tím, že umíme "přesvědčit ", pokud nám o něco jde. 

Všechno co potřebujeme k tomu, abychom dokázaly naslouchat, máme tedy uvnitř sebe, v našich buňkách, od počátku naší existence. Pokud se dokážeme uvolnit a důvěřovat svému tělu, vše co je v nás přirozené se dokáže projevit. Tyto schoposti můžeme rozvíjet a plně je tak využívat ve svém životě.

Rozvíjet kreativitu, přirozený a spontánní  projev své osobnosti a vytvářet si  životní nadhled

Každá žena je svou podstatou proměnlivá ve svém prožívání.  Každou z nás někdy naplno ovládají emoce. V každé z nás je malé dítě -  přirozený, spontánní a tvořívý princip, který je základem šťastného a tvořivého života. Potřebujeme zdravě prožívat své emoce, vytvářet si nadhled nad životními situacemi a životními postoji. Odměnou je poznání, že život nemusí být jenom drama, že můžeme z každého dramatu udělat veselý příběh, zkráta hledět na situace jinou optikou. Učíme se méně reagovat a více naslouchat. Reakce jsou důsledkem našeho vnitřního prožívání..  Životní nadhled  je tedy velkým bonusem pro náš spokojený život. 

Rozvíjet životní energii

Harmonické vztahy jsou přáním každé ženy. Jako ženy, budujeme, zkrášlujeme a vytváříme domov, klidné, harmonické, laskavé a bezpečné místo - přístav, do kterého se vždy chceme vracet nejen my, ale i naše děti, manželé i partneři. Občas se v této roli tzv. zasekneme a péče o domov, děti, manžele i partnery se stane naši jedinou mantrou. Jako bychom úplně zapomněly na sebe a na své potřeby a jako náhradu za zdravý vztah a péči k sobě, jsme se zaměřily na péči o druhé. Často nás tato role velmi vyčerpává, ztrácíme pružnost, radost a životní sílu. Jsme unavené, povadlé, nervózní a vyčerpané., bez radosti. Zapomeneme, že v každé ženě je kus milenky, že krása, půvab, smyslnost, nadšení i vzrušení jsou naší přirozenou součástí. A zdravý harmonický vztah potřebuje zdravé, přirozené prožívání emocí i sexuality. Každý nesoulad  vyčerpává naši životní energii. 

Rozvíjet přirozenou spiritualitu

Sjednotit tělo, duši i ducha. Znovu začít vědomě vnímat své tělo a jeho potřeby. Uznat jeho skryté a dosud neobjevené možnosti a tím rozvíjet schopnost sebeléčení.  Rozvíjením vnímavosti více pozorujeme okolní svět, přestáváme hodnotit a ztotožňovat se s tím, co z něj přichází.  To co potřebujeme ke zdravému a spokojenému životu, je umění naslouchat a rozhodovat se svým srdcem. 

CO TĚ ČEKÁ ?

Konkrétní téma setkání se vytváři vždy v přitomnosti, a vždy jej nechávám přijít skrze Osho tarotové karty.  Každé setkání je jedinečné a neopakovatelné, neboť tvoříme a sdílíme společně v přítomném okamžiku, tedy dovolujeme samy sobě, plynout s proudem života a uvolnit z něj právě to, co je potřeba a na co jsme právě připraveny. Jsou to vždy opravdu krásné a velmi naplňující okamžiky. 

Půjdeme skrze aktivní osho meditace, jógové asány, pohyb  a další techniky na uvolnění negativních programů v podvědomí, posílíme pánevní dno, budeme  pracovat s vnitřní energií, Prožijeme spoustu krásných zážitků a okamžiků a společného sdílení ženských archetypů. Obohatíš se ženskou energií a společným sdílením. 

Celý proces vede k posílení zdraví, radosti, tvořivosti, uvolněnosti v těle i mysli, zbavi Tě napětí a stresu, uvolní dlouho potlačované emoce a dovolí Ti znovu pocítit, že život má smysl, že život je dar...


INFORMACE PRO PŘIHLÁŠENÍ

Každé setkání je samostatnou kapitolou. Můžeš se zúčastnit všech setkání nebo se můžeš rozhodnout, pro které chceš.

TERMÍNY:    10.12. 2022 - VÁNOČNÍ SETKÁNÍ PRO POHLAZENÍ NA DUŠI

KDE:  UNIVERZITNÍ CENTRUM TELČ

KDY: 10.12.2022  od 10.00 hod. - 17.00 hod.

CENA: 1 100 Kč / 1 celodenní setkání

Co je potřeba udělat ?

Počet míst pro setkání je omezen, a proto je důležitá včasná rezervace. Níže uvádím informace k úhradě prožitkového semináře.

Úhrada za setkání je nevratná, v případě vážných důvodů může být použita pro další setkání.

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/ Setkání pro ženy prosinecí / 2022

Přihlásit  se můžete níže odeslaným odkazem k on-line rezerervaci nebo na email: stepanova-lenka@seznam.cz

Čeká Vás krásné a bezpečné prostředí Univerzitního centra v Telči. Pro harmonii a čistotu prostoru a rovněž pro Vaše uvolnění, používám esenciální oleje Young Living, které jsou kvalitou, čistotou a harmonizačním působením na zdraví, tím nejlepším, co v odvětví esenciálních olejů můžete získat.

Zklidnění a naladění se na poklidné okamžiky vánočních dnů vnáší do vánočních setkání zvláštní vůni a ducha přítomných vánoc. Otevřená srdce, laskavost a dojetí, sounáležení a společné sdílení jsou vždy krásnými okamžiky, kterými uzavíráme naše roční setkávání se. Chceš-li i ty zažít chvíle hluboké pospolitosti , nenech si toto setkání ujít. Jsi vítána.


Co Tě čeká ?
Zážitky z přítomného okamžiku, Osho Aktivní meditace, pohyb, tanec, hudba, ale také další techniky, které Tě uvolní, které Ti dovolí jít dál, uvolnit se a naladit se na krásné a poklidné svátky vánoční. Báječné sdílení společné velmi inspirující energie. Práce s pánevní energií. Půjdeme společně, v v bezpečném prostoru, malými krůčky, přesto hluboko k sobě. Znovuzažehnout jiskru života a pozvat do svého života pohyb, sílu a radost , volnost, naději a lásku.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.