SEMINÁŘE PRO ŽENY

Celoroční cyklus setkání  " a JÁ JDU DÁL "

MOTO:

"Zdá se mi, že stojím . Kudy se vydat dál ? Jaká je moje další cesta ? Kým teď vlastně jsem a kam směřuji ? Mám dost síly a odvahy překročit další most a vydat se novým směrem. Dokážu napsat další stránku svého příběhu ?

Jen zůstat sama sebou a nechat se vést řekou života. Odevzdat se proudu a nebát se své síly. Jen cítím, že se potřebuji vrátit. Zase nalézt další část sama sebe.."

Cyklus setkání " a Já jdu dál " je určen pro každou ženu hledající odpovědi na otázky života. Všichni jsme na cestě a všichni se občas zastavíme. A tak pokud jsi to právě ty a právě stojíš a hledáš odpovědi, mohou být tato setkání právě pro Tebe. Můžeš jít s námi a projít všechna setkání, napsat nové stránky, najít odpovědi. Anebo můžeš zvolit právě ten příběh, který se Tě nejvíc dotýká. Je to jen na Tobě. Ráda budu s Tebou a provedu Tě vším, co bude přicházet.

Provázet nás budou aktivní meditace, uvolňující techniky a vonné esence Young Living , které nám otevřou prostor podívat se dál. Tam, kam nemůžeme vidět anebo tam, kam jsme dosud neměli odvahu se podívat. 

Níže jsou uvedena jednotlivá témata jednotlivých setkání a jejich termíny.