SÍLA

MÉ KOŘENY MÁ SÍLA


MOTO:

" Teď v tichosti se sebou jsem a slyším uvnitř sebe naléhavý hlas. Už necítím strach . A tak se vydávám na cestu do hlubin uvnitř sama sebe , kde se dotýkám ztraceného pramenu své síly..." 

Třetí setkání je cestou ke své vnitřní síle - vnitřního muže a zároveň cestou ke svým kořenům. Dovoluje nám, abychom se v životě dokázali prosadit, abychom dokázali rozlišit co v životě chceme, co již ve svém životě nepotřebujeme a dokázali tomu říci své ano či své ne. Tato síla nám rovněž pomáhá, abychom si dokázali zdravě nastavit své hranice. Zároveň potřebujeme svoji sílu užívat vyváženě, abychom neoslabovali a příliš nevyčerpávali svou ženskou přirozenost. Často ve vztazích spíše soupeříme, jsme neustále v opozici. Výsledkem je unavenost, vyčerpanost a velká nespokojenost se sebou a se vším co je kolem nás. Chybí-li nám schopnost říkat zdravé ne, těžko prosazujeme sami sebe či své postoje přirozeným způsobem. Chybí odhodlání a síla uskutečnit a realizovat. Životu i nám chybí akce a dynamika, oheň . Vše co existuje, směřuje k rovnováze. A my jsme součásti všeho. Proto i vše, co je v nás, hledá rovnováhu.

3 WISE MEN - Královský průvodce našeho setkání. Královský havajský santalovník , jalovec, kadidlovník, smrk černý , myrha - směs velmi vzácných esencí

KDY: 17.10. 2020

KDE: Univerzitní centrum v Telči, 10:00 - 17.00 hod.

CENA: 990 Kč

REZERVACE: stepanova-lenka@seznam.cz