Spiritual Restructuring (SpR)Co je SpR ?

Restrukturování neboli přeměna vychází z teorie, že všechno má svou příčinu, se kterou se dá pracovat. Hlavním cílem techniky je obnovení energie těla, která může pomoci ke správnému držení těla, může odstranit psychosomatické potíže páteře, kloubů, svalů, úponů i vnitřních orgánů. Pokud tělo zbavíme stresu a napětí, obnoví se sebeuzdravující proces na který již tělo zapomnělo.

Cílem této metody je odstraňovat bolest a nerovnováhu zejména na úrovni fyzického těla. Tato metoda pracuje na základě priorit, kdy tělo samo označí, jaké oblasti jsou pro něj prioritní. Využívá stejně jako technika SRT informace uložené ve Vašem mentálním, emocionálním a fyzickém těle. K nalezení obratlů, žeber, kloubů a šlach, které nejsou správně propojeny používáme kineziologii (svalové testy). Pokud se kost dostane do nesprávné pozice, svaly k ní připojené jí v této pozici obvykle drží. Srovnáním svalů se kost vrátí do správného postavení a už v něm zůstane. Přesuneme-li kost bez předchozího srovnání (korekce) svalů, tyto svaly obvykle kost opět vychýlí.

SpR je tedy velice jemná , neinvazivní , korektivní technika, při které si na lehátku zrelaxujete, uvolníte napětí a zmírníme či odstraníme bolest v konkrétní části těla s efektem na celý systém Vašeho organismu.

Co je možné metodou SpR vyřešit:

  • propojení těla - nalezení obratlů, žeber , kloubů a šlach, které nejsou správně propojeny
  • práce se svaly - vyhledávání jednotlivých svalů a jejich korekce, uvolnění natažených, zkrácených svalů nebo svalových křečí
  • bolesti zad - krční, hrudní a bederní páteř
  • hormonální nerovnováha u mužů i žen - menstruační problémy, problémy spojené s obdobím přechodu
  • uvolnění emocionálního stresu
  • restrukturování mozku a mysli

Při práci často propojuji obě techniky. 

Pokud Vás zaujala technika SpR neváhejte a přijďte do Studia dešťové kapky. Těším se na Vaši přítomnost a zároveň děkuji za Vaši důvěru.


Autor SpR: Robert E. Detzler