STRESS AWAY

STRESS AWAY (Pryč se stresem) je směs složená z olejů Lime (Limetky), Lavender, Cedarwood (Cedrového dřeva), Ocotea, Vanilky, Copaiba, která přináší pocit pohody a klidu dětem i dospělým. Obnovuje rovnováhu a podporuje relaxaci. 

Vlastnosti a prospěch

Podporuje relaxaci a uklidňující prostředí

Lze ji rozptylovat, aplikovat lokálně a použít jako osobní parfém

Má lákavou vůni, která podporuje uklidnění mysli

Obsahuje složky, jejichž součástí jsou přirozeně se vyskytující složky beta-karyophylen, alfa-humulen, limonen, cedrol a linalool

Původ Produktu

Směs Stress Away přináší vůně z celého světa, aby pro vás vytvořila pocit zastavení a zklidnění, když jste v životě v neustálém pohybu. Obsahuje rostliny, které měly vliv na celou planetu, včetně kopaivy, která se v Brazílii používá už od 16. století, levandule, hlavního produktu oblasti Provence ve Francii, a cedru, který lze nalézt v Maroku nebo ve Spojených státech. Směs Stress Away byla díky těmto esenciálním olejům a doplňkovému oleji Lime a vanilce speciálně vyvinuta zakladatelem D. Garym Youngem, aby uklidnila mysl a pomohla vám vypořádat se s životními výzvami díky své zklidňující vůni.

Použití

Rozptylujte směs Stress Away doma po dlouhém dni pro osvěžující, zklidňující vůni, která pomáhá podpořit pocity relaxace.

Naneste na vaše zápěstí, když jste v práci nebo ve škole, abyste si užili zklidňující a osvěžující vůni této směsi.

Přidejte několik kapek na chomáček vaty a umístěte ji do ventilátoru vašeho auta pro vytvoření uklidňujícího prostředí během dlouhé cesty nebo v dopravní špičce.

Noste směs Stress Away jako osobní vůni.

Přidejte ji do soli Epsom pro relaxační koupel.

Přidejte ji do sprchováho základu Bath & Shower Gel Base od Young Living.