THIEVES DISH SOAP

GEL NA NÁDOBÍ

Gel na nádobí THIEVES má opět velmi koncentrované složení. Z jedné láhve o objemu 355 ml můžete připravit 3 gely na nádobí, celkem o objemu 1,06 litrů přípravku. Cena 1 přípravku odpovídá 145 Kč, vydrží velmi dlouho i v takto ředěném množství, protože pro mytí stačí jen velmi malé množství gelu. Má silné odmašťovací schopnosti, avšak je šetrný k Vaši pokožce, kterou díky svému složení nevysušuje a nezatěžuje organismus toxickými látkami.

PŘÍPRAVA:  Koncentrovaný gel rozdělte na 3 části. Připravte si další 2 láhve o objemu 355 ml. 1/3 koncentrovaného gelu na nádobí odlijte do misky. Do odměrky si připravte 236 ml vody a přidejte 2 lžičky jedlé sody. Promíchejte a jedlou sodu nechte rozpustit. Poté přidejte (pokud máte univerzální čistič THIEVES HOUSEHOLD CLEANER) -  1/4 víčka tohoto přípravku.. Jemně promíchejte a vlijte do misky s připraveným gelem. Opět jemně promíchejte, aby Vám takto připravený naředěný gel příliš nepěnil a doplňte zpět do láhve. 

Tento přípravek můžete použít i pro čištění pro vany, sprchy, toalety a dřezy:
Přidejte 2 lžíce gelu na nádobí Thieves, 5 kapek citronu, 3 dávky (víčka) čisticího prostředku Thieves Household Cleaner do dávkovacího nádobky.  Zbytek naplňte vodou. Dobře protřepejte, než se pustíte do drhnutí a úklidu.

THIEVES® WASHING UP LIQUID -  Kuchyň je místo, kde často používáme čistící prostředky. Nádobí a všechny povrchy můžete umýt tímto gelem na nádobí. Je vyrobený ze složek přírodního původu a umyje nádobí i bez barviv a syntetických přísad. Má velmi jemnou vůni,a to díky čistým esenciálním olejům Thieves, Jade Lemon a Bergamot - působí s dalšími složkami na rostlinné bázi, a tak je nádobí po umytí opravdu třpytivě lesklé a čisté.   Neobsahuje SLS (sodiumlauryl sulfát), SLES (laurethsulfát sodný), barviva, formaldehyd, fosfáty ani syntetické parfémy. Proč je to tak důležité? Protože tyto látky nejsou pro náš organismus i naše zdraví prospěšné. Naopak jedná se o látky, které jsou další toxickou zátěží pro orgány, jsou rovněž neurotoxické, způsobují podráždění kůže a mohou narušovat   endokrinní systém. A tak může být i pro Vás používání tohoto výrobku dalším krokem při výměně vašich stávajících chemických prostředků v domácnosti.

DALŠÍ POUŽITÍ:

- Naneste připravený přípravek na skvrny na prádle a  
   nechte působit. Poté omyjte.
  
KONCENTROVANÝ ODSTRAŇOVAČ SKVRN
- Připravte si lahvičku od EO o objemu 15 ml a přidejte 4  
   kapky gelu na nádobí Thieves. Poté přidejte 3 kapky EO  
   Lemon (citron) a zbytek lahvičky doplňte univerzálním  
   čističem Thieves Household Cleaner.