THIEVES HOUSEHOLD CLEANER

Univerzální čistič Thieves můžete zakoupit v balení o obsahu 426 ml nebo ve větším balení (uvedeném níže). Vzhledem k silné koncentraci vyrobíte z množství 426 ml láhve,  29 ks 0,5l lahví  čistícího prostředku  s koncentrací pro střední odmaštění. V tomto poměru Vás tedy vyjde  0,5 l  láhev čistícího prostředku při vaší členské ceně na 25 Kč.  To je cena velmi příznivá, když ještě uvážíte, že pracujete se zcela přírodním produktem, který neobsahuje žádné chemické látky, navíc krásně provoní váš dům skořicí, hřebíčkem a citronem, které zbaví vaši domácnost a všechny povrchy bakterií a různých nečistot. Žádné chemické látky, které musíte při úklidu inhalovat nebo se kterými může přijít do kontaktu vaše pokožka. A také vás určitě ohromí, jaké přípravky si můžete s univerzálním čističem Thieves sami vyrábět. O nich více na našem BLOGU.

Univerzální čistič HOUSEHOLD CLEANER můžete zakoupit i ve větším balení 1,8l, čímž ušetříte náklady, ale také spotřebuje méně odpadu.S tímto množstvím vydržíte i několik let.

Používejte tedy na čištění různých povrchů varných desek, myček, trouby na pečení, k vytváření měkkých peelingů s použítím jedlé sody, při čištění usazenín toaletních mís a sprchových koutů, koberců, pohovek, dětských sedaček, brýlí, žaluzií apod. 

Pro vytváření silnějších koncentrací můžete doplnit bílým octem a různými druhy esenciálních olejů - například přidáním EO Thieves, Citronů, Grapefruitu, Pročištění, Tea Tree, Borovice nebo Levandule pro zjemnění vůně.

UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ Thieves Household Cleaner je bezpečný univerzální koncentrát, který můžete použít v každé místnosti vašeho domova a který neobsahuje škodlivé chemické látky. Toto je můj favorit při čištění a úklidu v mé domácnosti. Používám ho úplně na všechny povrchy v kuchyni, koupelně i toaletě, na čištění podlah  mytí i leštění oken apod. Krásně vyleští nerezové povrchy, pročistí myčku. V podstatě kdykoliv provádím domácí úklid, sáhnu vždy po tomto přípravku. Krásně voní, opravdu krásně vyčistí i odmastí různé druhy povrchů a nečistot. Je to velmi silný koncentrát, velmi dlouho Vám vydrží. Vyrábím si s jeho pomocí i ostatní čistící prostředky do mé domácnosti. Konkrétní recepty najdete na našem BLOGU. 

Vše co potřebujete, je tedy zakoupit láhev čistícího prostředku Thieves Household cleaner, dále plastové nebo lépe skleněné láhve s rozprašovačem i bez o objemu 0,5 l a to je vše. Můžete začít s ředěním i přípravou vašich nových domácích pomocníků. Věřím, že budete stejně nadšení jako já. Dávkovat budete pomocí víčka, kterým otvíráte váš nově zakoupený univerzální čistíč. Vlevo na obrázku máte uvedeny různé poměr vzájemného ředění dle intenzity znečištění. Můžete tedy vytvářet přípravky na čistění povrchů - vany, sprchových koutů či přípravky na mytí i leštění oken - nutno poznamenat, že zrcadla i okna úžasně vyleští. Také při úklidu vašeho vozu oceníte jeho skvělé vlastnosti a krásně provoněný prostor vašeho vozidla. Vyzkoušejte a budeme velmi rádi za sdílení i vašich zkušeností či nových nápadů.