THIEVES LAUNDRY SOAP

A CO BĚŽNÉ PRACÍ PROSTŘEDKY?

Většina na trhu dostupných prostředků na praní obsahuje tělu velmi škodlivé látky jako SLS (laurylsulfát sodný ) barviva, petrochemikálie, formaldehydy, fosfáty, syntetické parfémy a optické zjasňovače.Problémem těchto pracích prostředků je častý ropný původ velké části složek, včetně jejich parfemace, tedy synteticky vyráběné vůně. Do většiny běžně prodávaných prostředků se také přidávají optické zjasňovače, které vypouštějí modré světlo a mají schopnost oklamat lidský zrak, takže si myslíme, že je naše prádlo bělejší. Tyto optické rozjasňovače zůstávají po praní v tkanině a jsou jednou z hlavních příčin kožního podrázdění. Rozkládají se velmi pomalu a jsou rovněž toxické pro životní prostředků. Stejně tak je to s chemickými změkčovači. 

VÝHODY THIEVES LANDRY SOAP

Bez SLS, barviv, petrochemikálií, formaldehydu, fosfátů, syntetických parfémů a optických zjasňovačů. Thieves Laundy soap je bezpečený a přirozený natolik, že jej můžete aplikovat přímo na oděvy. V případě silného znečištění lze použít přímo na místo skvrn jako předúprava před praním. Obsahuje enzymy, které jsou velmi účinné proti nečistotám a skvrnám.

Přípravek je kompatibilní a vysoce účinný při praní v pračkách s označením HE (High Efficiency - Vysoká účinnost) - takto označené prostředky na praní poskytují snížení spotřeby daného pracího gelu o 20% při zachování vlastností potřebných pro důkladné praní.

PŘÍPRAVA KONCENTRÁTU

Připravte si ještě 1 láhev o objemu 1 litru, misku, filtrovanou či destilovanou vodu, Thieves Household cleaner (univerzální čistič) a jdeme na to.

KROK č. 1 - Do misky přilejte 473 filtrované nebo destilované vody. Pro silně znečištěné prádlo, ale i zvýšení účinnosti praní  přidejte 2-3 víčka čisticího prostředku Thieves Household Cleaner do misky s vodou. Jemně promíchejte, aby se nevytvořila pěna.. Přidání Thieves Household Cleaner určitě doporučuji.

KROK č. 2 -  Nyní odlijeme z připraveného koncentrátu Thieves Laundry soap  polovinu z celkového objemu láhve tj. 473 ml přípravku na prádlo do připravené láhve nebo zbylé prázdné, čisté nádoby na mýdlo Thieves Laundry; zbývající část objemu  ponechejte v nádobě.

KROK č.3 -  Vodu s čisticím prostředkem Thieves Household Cleaner spojíme se zbývajícím mýdlem v nádobě a důkladně promíchejte - láhev jemně naklánějte sem a tam, dokud nebude důkladně promíchána. Takto provedeme i u druhé láhve Thieves Laundry soap.  Tímto postupem nám vznikly 2 láhve pracího gelu o objemu 1,89 litrů.

KroK č. 4 - Pustíme se do praní. Pro dávkování použijte uzávěr přípravku Thieves Laundry soap v níže uvedeném poměru.

- standardní náplň pro běžné praní ½ víčka pro běžné               praní , ¼ víčko pro vysoce účinné praní v pračkách       s         označením HE (High Efficiency - Vysoká účinnost) v tomto případě připravíte až 256 náplní pro praní. 

- podle potřeby použijte více prostředku pro velké nebo             silné znečišění

THIEVES LAUNDRY SOAP - prací gel 

Thieves Laundry Soap jemně a přirozeně vypere a vyčistí oblečení a prádlo, aniž by po sobě zanechal v prádle  drsné chemické nebo syntetické zbytky. Vyprané tkaniny vycházejí z pračky čisté a mají příjemnou citrusovou vůni, a to  díky stoprocentně čisté směsi éterických olejů Thieves, Jade Lemon a Bergamot. Byla jsem překvapená jak je prádlo po vyprání velmi jemné. Není tedy vůbec nutné používat  aviváže k provonění a zjemnění prádla a oblečení. 

SLOŽENÍ:

Díky svému složení, které účinně a šetrně čistí oblečení, je mýdlo Thieves Laundry Soap je vyrobeno z rostlinných složek a nezanechává tak v prádle žádné chemické ani syntetické zbytky. Přírodní enzymy a čisticí prostředky spolu se silnými éterickými oleji zanechají oblečení svěží a čisté s lehkou citrusovou vůní. Thieves Laundry Soap využívá sílu přírodních enzymů v kombinaci s velmi očistnou a silnou směsí éterických olejů Thieves, která je velmi účinným řešení proti skvrnám a silnému znečištění prádla i oblečení. Thieves Laundry Soap je tak velmi bezpečnou alternativou k chemicky silným čisticím prostředkům a zanechává vaše oblečení skutečně čisté, jemně a příjemně voňavé.

KOLIK STOJÍ PRANÍ 1 DÁVKY PRACÍHO CYKLU?

THIEVES Laundry soap je ULRA koncentrované mýdlo na prádlo. Je zcela bezpečné a lze jej použít ve všech pračkách, včetně vysoce účinných, a jeho koncentrovaný vzorec ULTRA (6X) poskytne přibližně cca 64 náplní z balení o objemu  946 ml.  takže je ekonomické i přírodní, neboť 1 náplň Vás vyjde na 14, 4 Kč.

Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi koncentrovaný přípravek, lze z 1 láhve o objemu 946 ml získat 2  láhve .V tomto případě dostanete 128 náplní z tohoto objemu, kdy cena 1 praní Vás vyjde na 7 Kč. 

Výše uvedeným ředěním  zvýšíte účinnost přípravku a zároveň to ušetří vaši peněženku.

U praček, které využívají funkce s označením HE (High Efficiency - Vysoká účinnost) přidáváme snížené množství přípravku, čímž zvýšíte počet dávek na praní na 256 náplní. A to je již naprosto bezkonkurenční cena takto čistě přírodního pracího gelu na praní.