THIEVES

Směs Thieves® vděčí za svůj vznik čtyřem zlodějům, kteří ve Francii okrádali oběti moru a chránili se přitom před nákazou aromatickými látkami z hřebíčku, rozmarýnu a dalších rostlin. Univerzitní testy této speciální směsi prokázaly, že je velmi účinná při posilování imunitního systému a celkového zdraví.

Obsahuje Cinnamon Bark (Skoříce), Lemon (Citron) a  Eucalyptus Radiata  (Eukalpytus)  Rosemary (Rozmarýn).


Vlastnosti a prospěch

Čistí, pokud je aplikována lokálně


Neutralizuje a čistí vzduch od silných pachů, když je rozptylována

Osvěžuje jakékoli prostředí, když je rozptylovánaSměs olejů Thieves® je hlavní součástí čisticího prostředku pro domácnost Thieves®, spreje Thieves®, ubrousků Thieves®, pastilek Thieves®, zubních past Thieves®,Dentarome Plus™ a Thieves® Dentarome Ultra™ a ústní vody Thieves® Fresh Essence Plus™.

Použití

Osvěžte zatuchlé koberce přidáním 5 kapek směsi Thieves do jednoho šálku jedné sody, dobře promíchejte a nechte odpočinout přes noc, dokud se olej nevstřebá. Posypte směsí koberce a pořádně vyluxujte.

Rozptylujte 6-8 kapek, abyste pomohli vytvořit útulné, klidné prostředí.

Uzpůsobte si svůj prožitek ze směsi Thieves přidáním několika kapek eseniálního oleje Orange, Tangerine, Nutmeg nebo Lemon Myrtle.

Přidejte několik kapek do vašeho prostředku na nádobí Thieves Washing Up Liquid pro omezení pachů a posílení čištění.

Přidejte do jakéhokoli čisticího prostředku Thieves.

Přidejte do V-6 a použijte k masáži chodidel.


Pokyny na etiketě

Lokální: Zřeďte 1 kapku se 4 kapkami oleje V-6™ Vegetable Oil Complex nebo olivového oleje. Vyzkoušejte na malé části kůže na vnitřní straně vaší paže. Podle potřeby naneste na požadované oblasti.

Aromatické: Rozptylujte po dobu 10 minut 3krát denně.