VÁNOČNÍ SETKÁNÍ  

PRO POHLAZENÍ NA DUŠI


KDE: UNIVERZITNÍ CENTRUM TELČ

KDY: 10.12.2022 od 10.00 hod. - 17.00 hod.

CENA: 1 100 Kč / 1 celodenní setkání

Co je potřeba udělat ?

Počet míst pro setkání je omezen, a proto je důležitá včasná rezervace. Níže uvádím informace k úhradě prožitkového semináře.

Úhrada za setkání je nevratná, v případě vážných důvodů může být použita pro další setkání.

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/ Vánoční setkání - prosinecí/ 2022

Přihlásit se můžete níže odeslaným odkazem k on-line rezerervaci nebo na email: stepanova-lenka@seznam.cz

Co Tě čeká ? 

Vánoční setkání mají vždy neopakovatelnou atmosféru a možná právě tehdy jsme tolik blízko k tomu, abychom se dotklI v sobě toho, co má pro nás cenu největší. A to je ticho, klid, harmonie, vděčnost, láska, naděje a víra. Láska, vděčnost , vzájemná úcta a respekt jsou hodnoty, které nás všechny spojují. Pobývat společně v této energii, dotýkat se srdcem a cítit vděčnost, radost a lásku jsou tím největším darem, kterým se můžeme vzájemně obohatit, avšak nejen sebe, ale společný prostor, ve kterém všichni žijeme.
Těším se, že v sobě opustíme, co je potřeba, abychom vykročilI k tomu, co je pro nás v přítomnosti připraveno. Každý za sebe a přitom spolu.
Provázet nás bude pohyb, hudba, Osho aktivní meditace - Nadabrahma či Gourishankar, a přítomnost.... Setkání se ponese v klidném a relaxačním duchu, abychom se doplnilI
 a načerpalI potřebnou energii a sílu:-), uvolnilI a vyprázdnilI mysl i tělo od toxických emocí a myšlenek , opečovaly tělo a duši ...a vplulI tak do poklidné energie vánočních svátků.

Čeká Vás krásné a bezpečné prostředí Univerzitního centra v Telči. Pro harmonii a čistotu prostoru a rovněž pro Vaše uvolnění, používám esenciální oleje Young Living, které jsou kvalitou, čistotou a harmonizačním působením na zdraví, tím nejlepším, co v odvětví esenciálních olejů můžete získat.

Zklidnění a naladění se na poklidné okamžiky vánočních dnů vnáší do vánočních setkání zvláštní vůni a ducha přítomných vánoc. Otevřená srdce, laskavost a dojetí, sounáležení a společné sdílení jsou vždy krásnými okamžiky, kterými uzavíráme naše roční setkávání se. Chceš-li i ty zažít chvíle hluboké pospolitosti , nenech si toto setkání ujít. 

Zážitky z přítomného okamžiku, Osho Aktivní meditace, pohyb, tanec, hudba, ale také další techniky, které Tě uvolní, které Ti dovolí jít dál, uvolnit se a naladit se na krásné a poklidné svátky vánoční. Báječné sdílení společné velmi inspirující energie. Půjdeme společně, v v bezpečném prostoru, malými krůčky, přesto hluboko k sobě. Znovuzažehnout jiskru života a pozvat do svého života pohyb, sílu a radost , volnost, naději a lásku.

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.