KURZY MOHENDŽODÁRO

ZAČÍNÁME   18. BŘEZNA 2023

CESTA PRO KAŽDOU ŽENU

která se rozhodne udělat "něco pro sebe." Pokud se k tomu rozhodneš, získáš mnoho poznání o sobě a to Tě navždy promění. Změníš-li sebe, změníš i všechno, co je ve tvém životě, všechno, co je kolem tebe.

Od března bude opět otevřen Kurz Mohendžodáro, kurz určený pro uvolnění a tranformaci každé ženy, bez ohledu na věk. Kurz obsahuje celkem 6 setkání, To je více než 28 hodin, kdy můžeš být opravdově sama sebou, dovolit si prožít veškeré emoce, zažít nové, krásné chvíle ve společnosti ostatních žen. Poznat sama sebe úplně jinak, než bys čekala. Setkání jsou plná prožitků, meditací a různých uvolňovacích technik, přičemž každá meditace je zároveň malou terapií. Počet míst je omezen a tak se přihlaš právě dnes.


Mohendžodáro je kurzem společného putování životem ženy,  zaměřeným především na vnitřní tranformaci , posílení sebedůvěry a sebelásky, která Ti může v životě ukázat další směr Tvé cesty, či zvládnut některá důležitá či nesnadná rozhodnutí v životě.
Zároveň je cestou k bližšímu sebepoznání, resp. bližšímu kontaktu s vlastními emocemi, jejich pochopení a zvládnutí. Kurz Ti  může pomoci vědoměji uchopit a přijímat svůj život a převzít plnou odpovědnost za sebe a své místo v něm.

Sebepoznání, sebedůvěra a sebeláska jsou kvality, které můžeš i nadále rozvíjet, což velmi pomůže ve vztazích , zejména pak ve vztazích partnerských. A třeba právě teď vztah  hledáš, můžeš díky vlastní vnitřní proměně udělat první krok novým směrem.


Co nás čeká ?

Půjdeme skrze OSHO aktivní meditace, naučíme se jogové asány a další techniky na uvolnění negativních programů v podvědomí, posílíme pánevní dno, naučíme se pracovat s vnitřní energií, posílíme skrze asány dráhu ledvin, která je zdrojem životní energie a naší životní síly. Prožijeme spoustu krásných zážitků a okamžiků a společného sdílení ženských archetypů.

Celý proces vede k posílení zdraví, radosti, tvořivosti, uvolněnosti v těle i mysli, zbavi Tě napětí a stresu, uvolní dlouho potlačované emoce a dovolí Ti znovu pocítit, že život má smysl, že život je dar...

Pokud Tě tvá zvědavost či touha zažít něco nového osloví, prosím o registraci na můj email. nebo níže zaslaným odkazem pro přihlášení   Začínáme již brzy !!!


INFORMACE KE KURZU

Cena kurzu: 4 100 Kč - s úhradou nejdéle do 1.3.2023

 Kurz lze uhradit i ve 3 splátkách = 3 x 1600 .(1. splátka - je zálohou k rezervaci  splatnou do 18.2.2023/ 2. splátka - 18.3.2023/ 3. splátka - 18.4.2023 ).

TERMÍNY: 18.3. / 1.4. / 15.4./ 6.5. / 20.5. / 3.6.

KDY:      BŘEZEN 2023

KDE: Univerzitní centrum v Telči

Vždy od 10.00 hod. - 14.00/15.00 hod.

Kapacita kurzu je omezena a proto neváhej a přihlaš se právě dnes.

Rezervaci na kurz je nutné potvrdit uhrazením zálohy ve výši 1 6OO Kč , nejdéle do 18.2. 2023 . Celou  výši kurzovného, nejdéle do 1.3.2023..


Co je potřeba udělat ?

Uhrazením zálohy je potvrzena rezervace do kurzu, doplatek je nutné uhradit nejpozději  do 1. března 2023.  Záloha je nevratná, v případě opravdu závažných důvodů může být započtena na úhradu dalšího kurzu.

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz Mohendžodáro/březen 2023

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Obratem Vám zašlu přihlášku s údaji o účasti v kurzu.

Určitě si nenech ujít níže uvedené podrobnější informace ke kurzu, o tom co Tě čeká a co získáš, když se do kurzu přihlásíš. 

Akreditováno dle zakladatelů: MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný, Tantra-jóga Mohendžodáro www.mohendžodáro.eu, www.mohendžodáro.cz

ZÁŽÍTKY V BEZPEČNÉM A KRÁSNÉM HISTORICKÉM PROSTŘEDÍ V TELČI

Kurz Mohendžodáro může být krásným dárkem