KURZY MOHENDŽODÁRO

Kurz je v tuto chvíli přerušen. O jeho pokračování Vás budu osobně informovat. Přeji Vám poklidné dny a těším se na naše společná setkání. Věřím, že to bude brzy.

ZAČÍNÁME 26.9.2020

Od září bude otevřen Kurz Mohendžodáro, kurz určený pro uvolnění a tranformaci každé ženy, bez ohledu na věk. Kurz obsahuje celkem 7 setkání, Každé setkání trvá cca 4 hodiny. To je více než 28 hodin, kdy můžete být opravdově samy se sebou, dovolit si prožít veškeré emoce, zažít nové, krásné chvíle ve společnosti ostatních žen. Poznat sama sebe úplně jinak, než byste čekaly. Setkání jsou plná prožitků, meditací a různých uvolňovacích technik, přičemž každá meditace je zároveň malou terapií. 

INFORMACE KE KURZU

Cena kurzu: 3 900 Kč - lze uhradit ve splátkách = 3 x 1500 Kč a to v měsících 09,10,11/2020

TERMÍNY:

KDY: 26.9. / 10.10./ 24.10. / 7.11. / 21.11. / 5.12. / 12.12./

KDE: Univerzitní centrum v Telči

Vždy od 14.00 hod.

Kapacita kurzu je omezena a proto neváhejte a přihlaste se již nyní !!!

Rezervaci na kurz je nutné potvrdit uhrazení zálohy ve výši       1 5OO Kč . Lze uhradit i celou výši kurzovného.Mohendžodáro je kurzem společného putování životem ženy,  zaměřeným především na vnitřní tranformaci , posílení sebedůvěry a sebelásky, který Vám může v životě ukázat další směr Vaší cesty, či zvládnut některá důležitá či nesnadná rozhodnutí v životě.
Zároveň je cestou k bližšímu sebepoznání, resp. bližšímu kontaktu s vlastními emocemi, jejich pochopení a zvládnutí. Kurz Vám může pomoci vědoměji uchopit a přijímat svůj život a převzít plnou odpovědnost za sebe a své místo v něm.

Sebepoznání, sebedůvěra a sebeláska jsou kvality, které můžete rozvíjet, což velmi pomůže ve vztazích , zejména pak ve vztazích partnerských. A pokud vztah právě hledáte, můžete díky své vnitřní proměně udělat první krok novým směrem.


Co nás čeká ?

Půjdeme skrze aktivní meditace, naučíme se jogové asány a další techniky na uvolnění negativních programů v podvědomí, posílíme pánevní dno, naučíme se pracovat s vnitřní energií, posílíme skrze asány dráhu ledvin, která je zdrojem životní energie a naší životní síly. Prožijeme spoustu krásných zážitků a okamžiků a společného sdílení ženských archetypů.

Celý proces vede k posílení zdraví, radosti, tvořivosti, uvolněnosti v těle i mysli, zbavi Vás napětí a stresu, uvolní dlouho potlačované emoce a dovolí Vám znovu pocítit, že život má smysl, že život je dar...

Pokud Tě tvá zvědavost či touha zažít něco nového osloví, prosím o registraci na můj email. Začínáme již brzy !!!

Co je potřeba udělat ?

Uhrazením zálohy je potvrzena rezervace do kurzu, doplatek je nutné uhradit nejpozději den před zahájením kurzu. Záloha je nevratná, v případě opravdu závažných důvodů může být započtena na úhradu dalšího kurzu.

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz Mohendžodáro/březen 2020 

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Obratem Vám zašlu přihlášku s údaji o účasti v kurzu.

Kurz Mohendžodáro může být krásným dárkem