KURZY MOHENDŽODÁRO

ZAČÍNÁME  7. ŘÍJNA 2023

Lze se již přihlásit k podzimnímu kurzu.

CESTA PRO KAŽDOU ŽENU

která se rozhodne udělat "něco pro sebe." Pokud se k tomu rozhodneš, získáš mnoho poznání o sobě a to Tě navždy promění. Změníš-li sebe, změníš i všechno, co je ve tvém životě, všechno, co je kolem tebe.

Život je pohyb v nekonečném proudu změn . Setkání Tě mohou naučit , jak se přirozeně do tohoto rytmu života uvolnit a naladit. K tomu budeme využívat pohyb, hudbu, meditaci a další prožitkové techniky dechu a těla , které učí naše tělo i mysl uvolnění , ve kterém dokážeme více rozumět a naslouchat našim hlubším potřebám . Tím si začínáme více rozumět, a tak znovunalézat sebe. Objevíme svoji jemnost a citlivost , nacházíme ztracenou sebedůvěru , neboť objevíme , že jsme uvnitř v tichu a klidu milující a laskavé. Uvědomíme si, jak důležité je , abychom sobě tuto pozornost dávaly a tím prohlubovaly ten nejdůležitější vztah k sobě, který předurčuje kvalitu našich vztahů k druhým . Neobracime se k tomu , abychom měnily okolí a druhé , obracíme se k sobě , abychom pochopily prožívané zkušenosti, přijímaly je a dokázaly odpustit a odevzdat co je přežité a brání pohybu života.

Od března bude opět otevřen Kurz Mohendžodáro, kurz určený pro uvolnění a tranformaci každé ženy, bez ohledu na věk. Kurz obsahuje celkem 6 setkání, To je více než 28 hodin, kdy můžeš být opravdově sama sebou, dovolit si prožít veškeré emoce, zažít nové, krásné chvíle ve společnosti ostatních žen. Poznat sama sebe úplně jinak, než bys čekala. Setkání jsou plná prožitků, meditací a různých uvolňovacích technik, přičemž každá meditace je zároveň malou terapií. Počet míst je omezen a tak se přihlaš právě dnes.

Mohendžodáro je kurzem společného putování životem ženy,  zaměřeným především na vnitřní tranformaci , posílení sebedůvěry a sebelásky, která Ti může v životě ukázat další směr Tvé cesty, či zvládnut některá důležitá či nesnadná rozhodnutí v životě.

Zároveň je cestou k bližšímu sebepoznání, resp. bližšímu kontaktu s vlastními emocemi, jejich pochopení a zvládnutí. Kurz Ti  může pomoci vědoměji uchopit a přijímat svůj život a převzít plnou odpovědnost za sebe a své místo v něm.

Sebepoznání, sebedůvěra a sebeláska jsou kvality, které můžeš i nadále rozvíjet, což velmi pomůže ve vztazích , zejména pak ve vztazích partnerských. A třeba právě teď vztah  hledáš, můžeš díky vlastní vnitřní proměně udělat první krok novým směrem.

Mohou to být chvíle, které Té zastaví z rychlého životního rytmu a dovolí Ti spočinout v klidu, kde můžeš naslouchat, pozorovat a uvědomovat si, kdo jsi.

Co můžeš ještě získat pro sebe?

Jak obnovit komunikaci a spojení se svým tělem, se svými emocemi.
Jak pracovat se svou myslí, abychom ji porozuměly.
Jak pracovat se svými životními prožitky, jež jsou uzamčeny v našem těle, a které nám brání plně žít a využívat tak svoji životní sílu smysluplně.
Jak se naladit a propojit s přirozenými rytmy přírody.
Jak procítit svoji cykličnost a proměnlivost.Sdílení a skupinová energie, ženská síla a kvalita jemnosti, práce s posílením pánevního dna, jógové asány k jednotlivým archetypům ženy a mnoho dalších zážitků, které vytváří přítomný okamžik - to vše můžete zažít v základním kurzu Mohendžodáro K archetypům ženské síly.

Půjdeme ke svému srdci, své zranitelnosti a dovolíme si vstoupit do posvátného prostoru, jež zaznamenává vše, s čímž jsme se dosud v životě potkaly, abychom si uvědomily, nakolik tyto zážitky utlumily naši schopnost milovat a být milována. 

Dotkeme se prožívaných vztahů, abychom si uvědomily, zda-li podporují či blokují naši životní sílu.

Propojíme se s pánví, abychom uvolnily strachy, které nám brání důvěřovat a cítit se v bezpečí

Obnovíme a prohloubíme svoji intuici, vyjadřující se skrze vhledy či náhlá poznání, pochopení, jež jsou provázeny pocity jasnosti, zřejmosti a jistoty. 

Díky těmto propojením budeme schopny zdokonalit kvalitu vztahu k sobě tak, abychom se mohly setkat se sebou jako s bytostí na úrovních, které přesahují naše běžné vnímání.

Co nás čeká ?

Půjdeme skrze OSHO aktivní meditace, naučíme se jogové asány a další techniky na uvolnění negativních programů v podvědomí, posílíme pánevní dno, naučíme se pracovat s vnitřní energií, posílíme skrze asány dráhu ledvin, která je zdrojem životní energie a naší životní síly. Prožijeme spoustu krásných zážitků a okamžiků a společného sdílení ženských archetypů.

Celý proces vede k posílení zdraví, radosti, tvořivosti, uvolněnosti v těle i mysli, zbavi Tě napětí a stresu, uvolní dlouho potlačované emoce a dovolí Ti znovu pocítit, že život má smysl, že život je dar...

Pokud Tě tvá zvědavost či touha zažít něco nového osloví, prosím o registraci na můj email. nebo níže zaslaným odkazem pro přihlášení   Začínáme  na podzim !!!


INFORMACE KE KURZU: ŘÍJEN 2023

Další kurz bude zahájen 7. ŘÍJNA  2023. Do kurzu se můžete přihlásit  již nyní.

Cena kurzu: 4 300 Kč - s úhradou nejdéle do 1. 9..2023

Kurz lze uhradit i ve 3 splátkách = 3 x 1667 .(1. splátka - je zálohou k rezervaci splatnou do 1.8.2023/

 2. splátka - 12.9..2023/ 3. splátka - 12.10.2023 ).

TERMÍNY: budou zveřejěny / celkem 6 setkání, každých 14 dní - v sobotu

KDY: ZÁŘÍ 2023

KDE: Univerzitní centrum v Telči

Kapacita kurzu je omezena a proto neváhej a přihlaš se právě dnes.

Rezervaci na kurz je nutné potvrdit uhrazením zálohy ve výši 1 667 Kč , nejdéle do 1.8.. 2023 . Celou výši kurzovného, nejdéle do 1.9.2023


Co je potřeba udělat ?

Uhrazením zálohy je potvrzena rezervace do kurzu, doplatek je nutné uhradit 1. září  2023.  Záloha je nevratná, v případě opravdu závažných důvodů může být započtena na úhradu dalšího kurzu.

Bankovní spojení: 1775916027/3030, do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a příjmení a termín kurzu - Jana Nováková/Kurz Mohendžodáro/září 2023

Přihlásit do kurzu se můžete níže odeslaným odkazem. Obratem Vám zašlu přihlášku s údaji o účasti v kurzu.

Určitě si nenech ujít níže uvedené podrobnější informace ke kurzu, o tom co Tě čeká a co získáš, když se do kurzu přihlásíš. 

Akreditováno dle zakladatelů: MUDr. Monika Sičová, Ing. Igor Samotný, Tantra-jóga Mohendžodáro www.mohendžodáro.eu, www.mohendžodáro.cz

ZÁŽÍTKY V BEZPEČNÉM A KRÁSNÉM HISTORICKÉM PROSTŘEDÍ V TELČI

NAPSALI JSTE

Z vašich spokojených ohlasů

Kurz Mohendžodáro může být krásným dárkem