PROČ POUŽÍVAT THIEVES

Omezte vliv syntetických chemikálií díky řadě Thieves

ZDRAVÝ DOMOV

Náš domov je místo, které nám poskytuje klid a bezpečení. Abychom se zde cítili opravdu jako doma potřebuje péči, stejně jako my. Možná si ani neuvědomujeme, že v domácnosti, ale i v péči o sebe používáme prostředky, které mají chemické složení, ať už se jedná o čistící prostředky, produkty pro osobní péči či kosmetiku. Tyto chemické prostředky mohou mít negativní dopad na naše zdraví a prostředi. Můžeme je krůček po krůčku nahradit čistými přirodními produkty, Základem čistících prostředků a produktů pro osobní péči je nejznámější a vysoce účinná směs esenciálních olejů od Young Living Thieves

Pamatujte, jak fungují vůně při inhalování, jak se rychle dostávají přes čichové receptory do mozku. Pamatujte na to, když pracujete při úklidu s toxickými prostředky. A také si vzpomeňte, jak dokáží prostupovat skrze kůži do těla.  Vyzkoušejte úklid s čistícími prostředky z řady Thieves a budete překvapení, svěží vůní, šetrností k Vám, Vaší pokožce i zdraví a také k přírodě.

Možná stojí za to si uvědomit, kolik produktů denně používáme, ať už přímo na pleť či pokožku, vlasy a zubní péči, ale rovněž při uklidu, na zahradě nebo při každodenní hygieně apod.. Většina přípravků pro tuto péči obsahuje chemické látky, pro naše tělo toxické. Je to tedy další každodenní zátěž pro náš organismus. Naše tělo se tak musí vyrovnávat nejen se stresem, nevyváženými emocemi, přetíženou myslí, ale také s mnoha chemickými toxiny.  

Možná je právě teď ten správný čas se rozhodnout a začít postupně dělat malé, jednoduché změny. Začít se ke svému tělu, ale i k životnímu prostředí chovat vědoměji. Dříve, než nám tělo ukáže, že již není schopné tuto zátěž vyvažovat a regulovat.

Každý měsíc tak můžete postupně a pomalu nahrazovat své stávající produkty pro čištění domova čistými rostlinnými produkty. Jsou vysoce koncentrované, a tak vám dlouho vydrží. Nakonec zjistíte, že jejich koncentrace Vám ušetří i domácí rozpočet. 

Všechny tyto prostředky pro přírodní úklid a přirozenou ochranu při osobní péči obsahují směs esenciálních olejů Thieves, jedinečnou kombinaci silných esenciálních olejů.

THIEVES - směs esenciálních olejů YOUNG LIVING

Díky svému složení mají vysokou čistíci schopnost.